Luxusní vily v srdci budoucí Libuš lákají i mimopražské

Luxusní vily v srdci budoucí Libuš lákají i mimopražské

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Jen málo měst v České republice má tolik podob jako Praha. Najdeme tu velkoměstský ruch, obří komerční centra a stejně tak i klid a nedotčenou přírodu. Jsou tu čtvrti staré i nově vznikající. Tou je například Libuš, jejíž historie sice sahá až do 14. století, ale oficiální městskou částí Prahy je až od roku 1990 a teprve nyní se dočká zásadních změn.

 

Metro D

Nemalý podíl na tom bezpochyby má výstavba metra D, konkrétně stanice Libuš, a prodloužení tramvajové trati z Modřan, přičemž oba zásahy citelně zlepší dopravní dostupnost z centra a z dalších částí Prahy. To však není jediná změna, která se zde chystá. Metro D sehrálo jednu z hlavních rolí i v rozhodovacím procesu developerů, a tak se zde plánuje poměrně masivní, přesto citlivá výstavba.

 

Dočkáme se například nového centrálního náměstí, které má být epicentrem dění, komerčních budov lemujících ulici Novodvorská a předně i městského parku. Ten má být podle plánů vedle ambiciózního projektu Citadela 16, který je skoro hotov a zájemci mohou kontaktovat prodávající makléře již nyní.

 

Luxusní a komfortní vily v Praze

Jedná se o komplex šestnácti velkoryse navržených městských vil, které jsou v uzavřeném areálu s vlastním vstupem. Vily jsou k dispozici dva typy, jeden s užitnou plochou přes 300 metrů čtverečních a druhý s užitnou plochou přes 400 metrů čtverečních. Všechny vily mají tři podlaží a podobné dispoziční řešení. Do finálních úprav však mohou budoucí majitelé vil mluvit a zvolit si, zda v nich chtějí vybudovat fitness, wellness nebo třeba kino.

 

Samozřejmostí jsou minimálně dvě garážová stání a budoucí obyvatele určitě nadchnou velkoformátová okna a velké sluneční terasy, které se rozprostírají na střechách vil. Najdou se tu milovníci luxusu, ale i pohodlí, které nabízí prostorné pokoje. Stěhování do vil je plánováno na první čtvrtletí roku 2022.

 

Je to totiž právě Libuš, lokalita, která v následujících letech nabude na významu. Láká sem tak nejen zapřisáhlé obyvatele Prahy, kteří hledají klidnější lokalitu s dobrou dostupností do centra, ale dokonce i mimopražské, ať už se jedná o celé rodiny nebo mladé páry, které mají společný život teprve ve fázi plánování.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: