Letošní zima skýtá mnohé nástrahy

Letošní zima skýtá mnohé nástrahy

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Samozřejmě i letos je možné na zimu nadávat. Ale tentokrát ze zcela jiných pozic. Jestliže v předešlých letech bylo možné plakat nad zbytečně zakoupenou zimní výbavou, tento rok se vyřádí škarohlídi nad nedostatečně uklizenými chodníky, neprůjezdnými silnicemi, přílišnými mrazy, nutností teplého oblečení nebo zastaralými lyžemi.

Rovněž tak si letos nelze stěžovat na plošné přemnožení nevymrzlé půdy a tím pádem přemnožení blech, myší a či virů, ale pro nezbytné „samonaštvávací“ promluvy je třeba vytáhnout témata zalezlého mrazu za nehty, zvýšených nákladů na topení, únavy z chladu a nedobré nálady ze sledování zimních katastrof v televizi.

Naštěstí mezi námi žijí i ti, kteří se umějí ze života radovat. Vyrovnat se s přívaly sněhu leckdy stojí fyzické, finanční i psychické vypětí, bereme to jako součást bytí a řešíme pouze to, co je nutné.

Když je venku zima, je třeba se pořádně obléknout, v teple naopak svléknout. Jak triviální, jak opomíjené!

Když je venku zima, je třeba se zahřát i zevnitř, a to teplým nápojem, nikoli však s příměsí alkoholu, tekutiny je nutné doplňovat nejen v letních měsících.

A když je venku taková zima jako letos, je třeba řádně po pobytu venku v teple odpočívat a doplnit energii kvalitní stravou.

Pokud jste prochladli, unavili se či vyčerpali se více, než tělo ustojí, pomůže nejlépe silná podpora vlastní imunity, která může být našimi prohřešky zpomalena, nebo zničena.

Enzymoterapie v podobě u nás nejznámějšího a ověřeného léku Wobenzym zaktivuje vlastní obranyschopnost organismu, podpoří cirkulaci lymfy a krve, která umožní zásadně zrychlit přísun protilátek a znásobit vlastní připravenost těla na boj se všudypřítomnými nástrahami.

Lék Wobenzym se doporučuje nasadit ihned s prvními příznaky případné nemoci nebo jako preventivní kúru pro posílení celkové imunity organismu. Jeho enzymy pomohou nejen imunitě, ale výrazně zkrátí dobu uzdravení v případě, že už jste viróze či bakteriální infekci podlehli.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: