Kvasinkové rekordy

Kvasinkové rekordy

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Říkáte raději kandidóza, kvasinková infekce, mykóza nebo problém tam dole? A kolikrát do roka v souvislosti se sebou pojmenování a popsání tohoto onemocnění řešíte? Vedete si pečlivé záznamy o četnosti vašich mykóz v průběhu nebo raději děláte, že ta věc neexistuje, nemluvíte o ní, neřešíte, necháte si od gynekologa vždy nasadit nebo si sama seženete antimykotika a dlouhodobě věc zametáte pod koberec?

A kolik takových mykóz, ať už popsaných či navenek ignorovaných ještě hodláte absolvovat, než začnete pošramocenou pověst imunity svých genitálií řešit? Nebo vám to přijde normální, tyhle problémy má údajně každá žena a může ta to ta dnešní divná doba…

Ne, není to normální. Není tak obvyklé, že berete antimykotika 2x nebo dokonce ještě vícekrát ročně. A není bezpodmínečně očekávatelné, že když vás někdo z legrace strčí do rybníka a vy se do pěti minut neosprchujete pitnou vodou a nepřevléknete do suchého, něco z té vody logicky musíte chytit.

Na osvědčených radách o prodyšném oblečení v horku, převlečených plavkách po koupání v podezřelé vodě a uměřené hygieně samozřejmě je hodně.

Ale pokud jste zabředly do koloběhu nákaz při každé sebemenší příležitosti, nebude dodržování těchto zásad samospásné a je třeba hledat cílené dlouhodobé řešení. Je totiž zjevné, že obranyschopnost, neboli imunita, poševních sliznic je nedostatečná či vůbec žádná a je třeba ji posílit nebo znova zaktivovat.

Dnes již v podstatě historicky, desítkami let praxe a mnoha odbornými studiemi, ale hlavně spokojenými ženami potvrzeno je, že oslabenou imunitu dá dohromady kvalitní enzymoterapie. U nás nejznámější klinicky osvědčenou cestou k tomu, jak po dlouhé době zažít „normální“ stav ženského těla, je lék Wobenzym, konkrétně pak 10 týdnů 2x denně 8 dražé Wobenzymu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: