Kvalitní prádlo nové generace se perfektně přizpůsobí ženským proporcím

Kvalitní prádlo nové generace se perfektně přizpůsobí ženským proporcím

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

S váhovými výkyvy má zkušenost snad každá žena. Jednou se vám podaří díky dietě úspěšně zhubnout, aby se pak dřív nebo později cosi zvrtlo a vy jste se opět ocitla na své původní váze? Pak určitě znáte ten nepříjemný pocit, kdy jste nucena odložit své „štíhlé“ oblečení a místo něho vylovit ze skříně staré kousky pro objemnější postavu. A to ani nemluvíme o finančních výdajích spojených s pořizováním nového šatníku. V takové chvíli oceníte perfektně padnoucí prádlo, které se dokáže dokonale přizpůsobit.

V práci se celý den nezastavíte, s partnerem se poslední dobou jen hádáte a šéf vám hodil na hlavu důležitou prezentaci. Není divu, že se cítíte pod tlakem, jste věčně podrážděná, bez nálady a chybí vám potřebné palivo do všedních dní. V takových chvílích máme tendenci ukonejšit se zvýšeným přísunem nezdravých a často ještě narychlo zhltnutých dobrot. Kila tak letí nahoru, neprospíváme tím našemu zdraví a ještě se ve výsledku cítíme mnohem hůře.

Zvládat stres, frustraci, strach nebo smutek není jednoduché, a proto si mnoho z nás hledá berličky, jak tyto nepříjemné emoce co nejvíce umlčet. Když máme splín, tělo nás nutí hledat zdroje cukrů. Jejich konzumací si organismus vyrábí hormon serotonin, který má velký vliv na naši náladu, a tedy i na to, jak se cítíme.

Podprsenka, která se dokáže dokonale přizpůsobit

„Ať už hubnete a opět přibíráte z jakýchkoliv důvodů, máme pro vás skvělou zprávu – minimálně co se vašeho prádelníku týče. Kalhotkám, podprsenkám i košilkám z nové kolekce Chantelle Soft Stretch je totiž úplně jedno, jestli zrovna přebýváte ve štíhlém nebo plnějším těle. Můžete mít konfekční velikost 36 i 44 a přitom stále vystačíte s týmž kouskem prádla. Každý model z této kolekce se nenechá jo-jo efektem rozhodit a padne vám vždy jako ulitý,“ říká Štěpánka Kupcová z francouzského butiku Oxalis dessous, který se zaměřuje na prodej luxusního spodního prádla a plavek věhlasných francouzských značek.

Pohodlí, dlouhá živostnost, bezešvé zpracování

Francouzská značka Chantelle je proslulá tím, že se po celou dobu své více než 140leté existence snaží používat moderní materiály tak, aby prádlo bylo ve výsledku pohodlné a zároveň skvěle vypadalo. Žen, které by alespoň tu a tam nebyly nuceny sledovat ručičku na váze, je jako šafránu. „Jen málokterá žena by neuvítala prádlo, které je schopné pojmout neuvěřitelných pět konfekčních velikostí. Navíc použitý materiál Soft Stretch, který značka Chantelle vyvinula, je velmi příjemný na nošení, má dlouhou životnost a hladké, bezešvé zpracování. Zmíněný materiál tvoří z 80 % polyamid, z 15 % elastan a z 5 % bavlna. Nežádá si žádnou speciální údržbu. Stačí, když budete při ošetření dodržovat symboly a pokyny uvedené na daném výrobku,“ dodává Štěpánka Kupcová z Oxalis dessous.

Barva a střih je to jediné, co budete vybírat. Jinak žádné přeměřování metrem, počítání centimetrů ani hloubání nad velikostními tabulkami, žádné složité zkoušení a zvažování v kabince.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: