Jarní prázdniny klepou na dveře

Jarní prázdniny klepou na dveře

vloženo do: ZDRAVÍ | 1
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Některým z nás jarní prázdniny letos připadnou již na únorové týdny. Těšíme se na ně, stejně jako naše děti. Letos to dokonce vypadá i na možnost vynikající lyžovačky také v Čechách. S vyšší návštěvností českých i zahraničních hor však ale stoupá riziko úrazu.

Ať už vědomě zůstáváme v české kotlině nebo míříme na svahy s vyšší nadmořskou výškou mimo republiku s delšími vleky a kratšími frontami, nebo spoléháme na sílu přítomného okamžiku a zcela nezatíženi plánováním oddáváme se čiré improvizaci v době před odjezdem. Jde o nejlepších sedm dní žákovského volna, které za celou zimu děti mají.

Rozhodně ale není žádoucí je promarodit. Tady není prostor ani čas pro hazardování s vlastním zdravím. Lékaři doporučují přírodě dokonce trochu pomoci, a to nejlépe přirozeným způsobem.

Jednou z osvědčených příprav tohoto typu je vybudovat dostatečnou imunitu pomocí enzymoterapie , která posílí a zaktivuje vlastní tělesnou obranyschopnost mj. díky zvýšené cirkulaci lymfy a krve, která umožní zásadně zrychlit přísun potřebných protilátek tak, že virózy to nebudou mít tak jednoduché, i když bude tělo vystaveno náporu pohybu, chladu a únavy.

Pohrdneme-li prevencí, přibalíme Wobenzym alespoň s sebou na svah, abychom ho mohli v případě potřeby nasadit okamžitě při prvních příznacích nemoci, či úrazu.

Při včasném podání zásadně ovlivní průběh nemoci, omezí otok, bolest a v případě nutnosti nasazení antibiotik zvýší jejich účinnost, a tedy zrychlí celkovou rekonvalescenci.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

1 příspěvek

  1. Wobenzym užíváme v rodině už přes 15 let a nejenom před jarními prázdninami :-)

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: