Jarní mykózy

Jarní mykózy

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Květen je měsíc rozkvetlých luk a po studeném dubnu, který se rozptylem počasí opravdu vydováděl, konečně očekáváme příjemnější v pravdě májové počasí. Doufáme, že nás zahřeje slunce, paprsky zlepší barvu pleti a v kratších sukních zúročíme to, na čem jsme v posilovně pracovaly ve fitness.

Často nám ale jarní teplo nepřináší jen radost, ale i nepříjemnosti v podobě mykotických onemocnění. Ať už z podceněných chladných večerů a následného prochladnutí, náhlých hnutí mysli vykoupat se cestou na výletě v zelenkavém rybníku nebo naopak ze zapařených jeansů v odpoledním vedru.

Na léčbu vaginálních mykóz se užívají antimykotické přípravky, ale mnoha ženám se bohužel kvasinkové infekce krátce po zaléčení opět vracejí. Při opakování tohoto onemocnění je velmi účinná podpůrná léčba enzymovým lékem Wobenzym, který oslabené sliznice vrátí zpátky do kondice

Systémová enzymoterapie cílí na lokální oslabení imunity, které je příčinou chronických problémů, které jsou kvůli intimitě na jedné straně a zároveň zjevným omezením na straně druhé pro ženy velkou nepříjemností. Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek této unikátní enzymové směsi stimuluje obranyschopnost organismu zcela přirozenou cestou a dlouhodobé studie ukazují, že Wobenzym dokáže zbavit mykóz ženy i jednou pro vždy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: