Fortuna je partnerem Jiřího „Denisy“ Procházky. „Chci s MMA na olympiádu“ prozradil v podcastu Romana Kovaříka

Fortuna je partnerem Jiřího „Denisy“ Procházky. „Chci s MMA na olympiádu“ prozradil v podcastu Romana Kovaříka

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Smíšená bojová umění nezadržitelně stoupají v žebříčku nejpopulárnějších sportovních odvětví. Disciplína s příchutí pouliční rvačky už dávno není okrajové téma pro specialisty, prestižní turnaje se stávají globální celospolečenskou událostí, což platí zejména o podnicích organizace UFC. To vše se pak odráží i v rostoucím zájmu sázkařů, těch českých nevyjímaje. Jiří Denisa Procházka je aktuálně nejlepším českým bojovníkem, který se po ovládnutí polotěžké váhy japonské Rizin Fighting Federation přesunul pod hlavičku UFC, kde dokázal v prvním duelu ukončit Volkama Oezdemira, 1. května ho pak čeká souboj s Dominickem Reyesem. Do tohoto duelu už Procházka půjde s novým partnerem v zádech. 1. dubna totiž byla podepsána sponzorská smlouva mezí ním a sázkovou kanceláří Fortuna.

 

Obě strany se dohodly na formátu dlouhodobé spolupráce, jejíž cílem je vedle podpory kariéry špičkového sportovce také další popularizace MMA v České republice. Detaily a finanční podmínky kontraktu ve vzájemné shodě nebudou zveřejněny.

 

„Jiří Procházka je aktuálně nejlepším českým zápasníkem MMA s potenciálem stát se skutečnou sportovní hvězdou globálního významu. Při hledání adekvátního partnera v oblasti bojových sportů, které jsou i z pohledu kursového sázení na vzestupu, proto bylo toto spojení naší jednoznačnou prioritou a jsme rádi, že se nám povedlo do tohoto skvěle rozjetého vlaku naskočit. Věřím, že to nepotrvá dlouho a budeme u toho, kdy se „Denisa“ stane historicky prvním českým šampionem v UFC,“ říká David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna. 

 

„Fortuna je tradiční značka, která z českých kořenů dokázala vyrůst ve středoevropského šampiona. To je filozofie a přístup, který nás do velký míry spojuje. V UFC je mým jednoznačným cílem titul a jsem rád že mám na své cestě podporu, o kterou se mohu opřít. V rámci spolupráce máme připravenou celou řadu projektů, které kromě jiného fanouškům ukážou i spoustu detailů ze zákulisí našeho týmu,“ uvedl k novému partnerství Jiří Denisa Procházka.  

 

Fanoušci a příznivci MMA se mohou těšit na unikátní pohledy na životní cestu Jiřího Procházky, budou mít možnost s ním diskutovat, setkat se nebo si třeba i zatrénovat. Sázkaři pak jistě ocení i jeho postřehy a tipy při sestavování tiketů. Už teď je k dispozici řada speciálních sázek, třeba zda Procházka nastoupí k titulovému zápasu v UFC už letos (5,5:1), nebo až příští rok (4,5:1), zda do konce příštího roku završí sérii pěti výher v řadě (11:1) nebo zda se v rámci UFC ještě letos představí i v Praze (50:1).

 

Se startem nového partnerství Procházka přijal pozvání a stal se exkluzivním hostem nejnovějšího podcastu Romana Kovaříka. Kolik mu chybí nabrat do zápasu s Reyesem? O čem diskutoval s Danou Whitem? A jak vidí šance MMA na zařazení mezi olympijské sporty? I takové špeky v rozhovoru se sportovním expertem Fortuny zazněly. Podcast naleznete na /aktivní odkaz/.

 

Výběr z kursové nabídky:


 

Jiří „Denisa“ Procházka

Událost:                                                                                                                            kurs:

nastoupí v roce 2021 v titulovém zápasu o šampióna UFC                            5,5

nastoupí v roce 2022 v titulovém zápasu o šampióna UFC                            4,5

získá v roce 2021 titulový pás v UFC                                                                       8,5

získá v roce 2022 titulový pás v UFC                                                                       7,5

do 31.12.2022 vyhraje 5 zápasů v organizaci UFC za sebou                          11

nastoupí v roce 2021 v organizaci UFC proti Jon Jones                                   20

nastoupí v roce 2021 v organizaci UFC proti Jan Blachowicz                         7

nastoupí v roce 2021 v organizaci UFC na turnaji v Praze                              50

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: