Detoxikační medicína odhaluje příčiny vleklých zdravotních potíží

Detoxikační medicína odhaluje příčiny vleklých zdravotních potíží

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Celková vnitřní očista organismu je proces, který jde za prapůvodní příčinou chronických potíží, s nimiž si lékaři často nevědí rady. Pracuje s holistickým neboli celostním přístupem, jež vnímá zdraví člověka jako spojení psychiky a fyzického těla. Trpíte-li na alergie, ekzémy, migrény nebo vracející se gynekologické výtoky, může pomoci i vám.

Klasické lékařství má bezesporu nezastupitelné místo v životě člověka a zlepšuje zdraví a kvalitu životu milionům obyvatel této planety. Jeho metody ovšem mají své limity, a to nejčastěji právě tam, kde je třeba přistupovat ke zdravotnímu stavu pacienta z komplexního hlediska. Přístup klasické medicíny je nedostačující zejména při řešení chronických obtíží, kdy vy sami se necítíte v pořádku, i když výsledky konkrétně zaměřených testů hovoří o opaku a neodhalují žádný problém. Detoxikační medicína má tedy spíše než ke standardní lékařské vědě blízko k vnitřní hygieně či terapii.

Pro holistický přístup je typické, že klade důraz na propojení tělesného i duševního rozměru lidské bytosti. Vnímá je jako neoddělitelné sféry, jež jedna bez druhé nemají význam. Porouchá-li se tedy něco v těle, je třeba zaměřit pozornost i na duševní stránku a vnímat pacientův problém v kontextu jeho osobnosti, myšlenkového nastavení a životní situace. Takový náhled na problematiku vleklých zdravotních neduhů má i metoda C.I.C, řízené vnitřní očisty. Vychází z přesvědčení, že sebeocenění a uvědomění si vlastní hodnoty je velmi důležité pro pevné zdraví, neboť řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk nedostatečně váží sám sebe. Je to zároveň výsledek toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak byly neodpovídajícím způsobem oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Zrádné toxiny

Základy metody C.I.C. položil MUDr. Josef Jonáš, který za příčinu potíží vidí zatížení organismu různými druhy toxinů. Ty si můžeme představit jako „nečistoty“ a infekce usazené ve vnitřních orgánech, jež se vyznačují snahou zabrat co největší životní prostor pro sebe. V momentě, kdy jejich výskyt přesáhne určité množství, imunitní systém si s nimi nedokáže poradit a spontánně je vyloučit z těla ven. Poruchy deaktivačních, imunitních a vylučovacích mechanismů vedou k čím dál většímu hromadění těchto cizorodých látek a náš zdravotní stav se nelepší. Důležitou součástí očistné procedury jsou originální detoxikační preparáty, z nichž každý je zaměřen na boj s určitým typem toxinů. „Naši zkušení terapeuti pracují v osvědčených centrech metody C.I.C. s bylinnými přípravky Joalis,“ říká marketingová ředitelka Marika Kocurová. „Jsou čistě přírodní a zpracované moderní technologií, která dokáže ukládat informace o toxinech do nosiče, jímž jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušné toxiny vyloučí vlastními silami,“ vysvětluje účinnost těchto preparátů Kocurová a dodává, že druhou složkou přípravků jsou rostlinné a jiné aktivní látky.

Speciální vyšetření zlepšuje účinnost

Existuje mnoho druhů toxinů – zplodiny ze životního prostředí, léky, drogy, průmyslová, potravinářská, bytová a jiná chemie, metabolické toxiny, emoční toxiny nebo třeba jedovaté látky vzniklé trávením. Konkrétní typ zátěže je možné určit na základě indikace speciálních přístrojů. K tomuto účelu slouží například přístroj Salvia, zkonstruovaný podle vynálezu německého lékaře Reinholda Volla.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: