Detoxikace před Vánoci má mnoho pozitivních účinků. Jak na ni?

Detoxikace před Vánoci má mnoho pozitivních účinků. Jak na ni?

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Detoxikaci organismu drtivé procento lidí provádí buď na jaře či na podzim nebo ze zjevných důvodů po Novém roce. Není ovšem od věci tento očistný proces podstoupit již před vánočními svátky. V takovém případe pak bude mít detoxikace pozitivní účinky nejen na naše tělo ale i na naši mysl.

Ať už totiž chceme nebo ne, Vánoce se pro mnohé staly svátky stresu a shonu. Během listopadu je tak jakákoli vánoční dekorace v obchodech vnímána jako hrozivá připomínka toho, co se teprve blíží a co pravděpodobně zase nikdo nebude stíhat. Musí se totiž koupit dárky, napéct cukroví, uklidit pod pohovkou, a hlavně umýt okna. To, že je po většinu dne stejně tma a z oken nebude nic vidět, nikoho nezajímá. Na Vánoce prostě musí být všechno perfektní.

A pokud pomineme, jestli vše výše zmíněné musí být opravdu dodrženo, musíme myslet i na stresy z práce. Tam se ke konci roku hromadí nedodělaná práce, roční závěrky a každý chce či musí všechno stihnout do Vánoc. Právě proto je třeba najet na mírnější režim a tělu ulehčit od toxinů, které se v něm za delší dobu nahromadily. Výsledný efekt totiž nebude jen to, že budeme bez výčitek moci nabrat nějaká ta kila, ale příjemně nás možná překvapí i klid na duši.

Metod detoxikace ovšem existuje nespočet, a tak není jednoduché vybrat si takovou, která přinese reálné výsledky. Pozitivní zkušenosti mají však lidé s řízenou vnitřní očistou neboli metodou C.I.C. (controlled inner cleansing). Ta se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu a věří, že zdraví člověka je vlastně spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Příčinu obtíží poté tato metoda spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů, které můžeme hledat nejen ve stravě a v ovzduší, ale také v průmyslových chemikáliích, v drogách či v alkoholu.

Řízená vnitřní detoxikace začíná objednáním se k osvědčenému terapeutovi, jejichž seznam je možné najít na webových stránkách informační medicíny Joalis. První návštěva u terapeuta si žádá kolem 45-60 minut času a je při ní pomocí EAM přístroje Salvia indikována odezva na toxickou zátěž organismu. Poté je na základě výsledků určena vhodná detoxikační kúra a s přihlédnutím k možnostem klienta jsou doporučeny další změny jídelníčku a životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně 5-6 týdnů a po jejím skončení je zkontrolován její efekt, aktuální stav klienta a je navrhnut další postup.

Tuto metodu je zároveň možné bez problémů kombinovat s jakoukoli dosavadní léčbou nebo alternativním postupem, aniž by bylo ohroženo lidské zdraví, neboť se jedná o pouhý spouštěč očistné reakce samotného organismu.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: