Čisticí a odličovací péče s obsahem minerálů z Mrtvého moře

Čisticí a odličovací péče s obsahem minerálů z Mrtvého moře

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Minerály z Mrtvého moře předcházejí jen samá superlativa. Mají prý téměř až zázračné čisticí a ozdravné účinky na pleť a její vzhled. A to je ten důvod, proč byste je měli zařadit do vaší kosmetické rutiny už ve fázi odličování a čištění pleti. Ta je totiž zdaleka nejdůležitější – nemít dobře vyčištěný a připravený základ, tak můžete mít ty nejlepší pěsticí krémy, a stejně se minou účinkem.

Mrtvé moře se může pyšnit hned několika nej. Jde o nejníže položené místo na zemském povrchu a nejslanější vodní útvar na světě s nejvyšším zastoupením minerálů. Na každý litr vody připadá více než kilogram soli a minerálů. A právě z vody a bahna z Mrtvého moře se vyrábí proslulá kosmetika s léčebnými účinky, která je skvělá pro celé tělo i vlasy.

Čím je sůl z Mrtvého moře výjimečná

Mrtvé moře obsahuje více než 30 minerálů a stopových prvků. Některé se cení pro uvolňující účinky, jiné vyživují pleť, aktivují cirkulaci krve a detoxikují. Minerály celkově zlepšují pleťový hydratační faktor, známý také jako pH, a udržují optimální množství vlhkosti, posilují buňky a zvyšují odolnost kůže vůči dehydrataci a škodlivým vlivům z prostředí. To jsou dobré důvody, proč dát soli z Mrtvého moře šanci a začlenit ji na podzim do vaší pečující kosmetické rutiny.

Celá staletí se sůl z Mrtvého moře používá na čištění a odstraňování odumřelé kůže, čímž ji revitalizuje a omlazuje zevnitř i na pohled. Kromě toho také poskytuje relaxaci pro celé tělo a to se zvláště na podzim po návratu z chladného počasí a sezónních plískanic bude velmi hodit.

Čištění připravuje pleť na výživnou péči

Ještě předtím, než naneste kosmetiku s pečujícími složkami, věnujte důkladnou péči pořádnému odlíčení, vyčištění a tonizování pleti. Dobře připravený základ je polovina úspěchu.

Čisticí mléko NevO Dead Sea SPA s obsahem minerálů z Mrtvého moře dočistí pleť po odlíčení make-upu. Obsahuje olej ze semen jojoby, který zjemní pokožku a zanechává póry otevřené. Pokožka tak lépe přijme výživné látky z denního či nočního krému nebo z pleťové masky. Minerální obličejové tonikum NevO Dead Sea SPA je ideální pro péči o pleť. Minerály z Mrtvého moře jsou celosvětově známé pro své vynikající vlastnosti, navíc tady jsou obohacené o vilín, a tak napomáhají udržovat rovnováhu pleti, snižují výskyt nežádoucích skvrn a doplňují obnovující látky. Díky tomu udrží obličej hladký a svěží. V období od 25. října do 30. listopadu navíc běží sleva 40 % na vše ze sortimentu NevO, takže se vyplatí vyzkoušet kosmetiku z Mrtvého moře a udělat si vlastní názor.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: