C.I.C. metoda umí napomoci boji proti alergiím

C.I.C. metoda umí napomoci boji proti alergiím

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Trpíte chronickými alergiemi? Vyzkoušeli jste už všechno, co se dalo a nepomohlo vám nic a nikdo? Na řadu přichází unikátní C.I.C. metoda. Přečtete si, v čem spočívá a proč vítězí tam, kde klasická medicíná zklame.

Metoda C.I.C.

Zkratka C.I.C. je odvozena z anglického Controlled Inner Cleansing, což v překladu do češtiny znamená Řízená Vnitřní Očista. Jedná se metodu celostní  medicíny, která se zabývá zdravím člověka jak z pohledu fyzického, tak z pohledu psychického. Základním východiskem je zde tvrzení, že jedno bez druhého nemůže existovat. Proto má nad medicínou, která hledí především na symptomy a nikoli na příčiny, navrch. Příčiny zdravotních obtíží, jako jsou právě alergie, ekzémy, bolesti hlavy či bolesti kloubů, jsou dle metody C.I.C. následkem zatížení organismu různými druhy toxinů.

Toxiny jsou součástí našeho každodenního života. Jejich zdroj můžeme hledat ve stravě, v ovzduší, v průmyslových chemikáliích, ale i ve vodě, drogách či alkoholu. A přestože tělo je díky svým obranným mechanismům schopné se jich zbavovat, ne vždy je zaručen stoprocentní úspěch. To se děje v případě, že toxických látek je příliš nebo když emoce blokují snahu organismu toxiny eliminovat. V tu chvíli nastupuje C.I.C. metoda.

Jak to funguje?

V případě, že se pacient rozhodne očistu podstoupit, je třeba si dle místa svého bydliště vybrat terapeuta. Centra metody C.I.C. se nacházejí v Praze, Plzni a Ostravě. První návštěva u terapeuta trvá zhruba hodinu a na základě indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla, je určen konkrétní typ toxické zátěže a pacientovi je poté doporučeno, které části těla je třeba se věnovat přednostně a který přípravek  Joalis je vhodný do léčby zařadit. Jedna očistná kúra trvá zhruba 6 týdnů, po jejím skončení terapeut opět zkontroluje efekt detoxikace a navrhne další postup.

Joalis přípravky pracují na bázi nastartování přírodních a přirozených pochodů lidského těla, tudíž se dají bez problému kombinovat s dosavadní léčbou. Jednotlivé preparáty v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a následného zpracování specifickými informačními technologiemi, a tato kombinace je poté spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Přípravky Joalis však kromě toxinů odstraňují také škodlivé blokující emoce.

To, že psychika hraje ve zdraví člověka obrovskou roli, si však musí uvědomit i pacient, a k léčbě je lepší přistupovat s čistou myslí a bez přílišné skepse, a to i přesto, že dosavadní léčba vždy selhala. Zrovna alergie je totiž do jisté míry stále neprobádaná a lékaři často věsí hlavu nebo obtížím nepřikládají takový význam. Většina léků je navíc koncipována pouze tak, aby potlačila symptomy, avšak neléčí příčiny. Detoxikace se tak může stát novou metodou, která svým celostním přístupem posune léčbu alergie a dalších nemocí způsobených toxiny na jinou úroveň.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: