„Akutní zánět horních cest dýchacích, na antibiotika to nevidím.“

„Akutní zánět horních cest dýchacích, na antibiotika to nevidím.“

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Tak tohle slýcháme v ordinaci praktického lékaře až 3 x ročně, tolikrát, podle statistik, onemocní dospělý člověk virovým zánětem horních cest dýchacích, děti onemocní bohužel až 12 do roka.

 Pokud náš imunitní systém není dost silný a s virovou infekcí si neporadí, mohou nastat komplikace v podobě kašle a bolesti na hrudníku. Pak už hovoříme o akutním zánětu průdušek. Kašel je nepříjemný pro dospělého pacienta, natož pak pro děti. Zvláště u těch nejmenších může onemocnění horních cest dýchacích rušit jak spánek, tak i omezovat jejich výživu, protože typickými příznaky tohoto onemocnění je také zahlenění.

Většina dospělých takovou virózu přechází. Proč? Protože nechceme zůstat doma, potřebujeme chodit do práce nebo do školy a co si budeme vykládat, považujeme taková onemocnění za jaksi banální. Nejraději bychom se vyléčili přes víkend. Ale jde to?

Často slýcháme: “léčená rýma trvá sedm dní a neléčená týden..“ nebo „na viry nic nezabírá..“ ale je to pravda? Můžeme zvládnout takové onemocnění dříve než za týden? Je něco, co zabere v počátcích onemocnění?

Vyzkoušejte Kalobu. Že ji neznáte? Je to lék a ne ledajaký, jedná se o speciální extrakt z kořene Africké pelargonie. Také to je takzvané fytofarmakum, tedy rostlinný lék. K dostání je v každé lékárně a je určena právě na virová onemocnění horních cest dýchacích a může vám pomoci již od prvních příznaků. V klinických studiích se stovkami pacientů bylo prokázáno, že Kaloba zkracuje dobu pracovní neschopnosti a vrátí vás rychleji znovu do akce, Ať jde o práci nebo o zábavu. Kaloba pomáhá jak dospělým, tak i dětem od 1 roku. Nyní nově zakoupíte kromě kapek, které jsou pohodlně dávkovatelné pro děti, také tabletovou formu, která spíše vyhovuje dospělým pacientům.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: