Jak zhubnout, značka: Spěchá

Jak zhubnout, značka: Spěchá

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Ruku na srdce, hubnutí je dřina a většinou jde mnohem pomaleji, než si představujeme – na rozdíl od přibývání na váze. Je to navíc individuální proces a každému chvíli trvá, než si najde způsob hubnutí, který mu vyhovuje a funguje. Velmi záleží i na věku, životním stylu, nastavení metabolismu a samozřejmě genetické výbavě. Čeká vás brzy první letošní dovolená a vy si lámete hlavu nad tím, jak zhubnout pár kilo expres? Zázrak na počkání se nestane, přesto ale existují účinné způsoby, jak i za krátkou dobu dosáhnout uspokojivého výsledku.

V životě jsou situace, kdy potřebujete nutně za týden zhubnout pár kilo – ať už je to proto, že jdete na ples, jedete k moři na dovolenou nebo o pár centimetrů nedopnete zip u šatů, kterými chcete při blízké příležitosti oslnit. Když sednete k počítači a zadáte do vyhledávače spojení „jak zhubnout za týden“, vyjede vám nepřeberné množství odkazů a zaručených tipů jak na to. Bez předchozích referencí je těžké se spolehnout na to, že to bude opravdu fungovat a zároveň neohrozíte vaše zdraví. V takové chvíli je lepší se spolehnout na promyšlený dietní program, který stojí na jednom redukčním principu. Jedna z nejúčinnějších diet je nízkosacharidová nebo také proteinová dieta. Je zároveň jednou z nejoblíbenějších, protože při ní nehladovíte a nemusíte nutně cvičit, aby byl vidět efekt. Při dodržování zásad vyváženého životního stylu je dosažený efekt trvalý.

Unikátní česká dieta

KetoMix je unikátní česká dieta, která nabízí nespočet plnohodnotných a velmi chutných proteinových jídel. Jejich příprava vám nezabere více než pět minut, a tak budete mít dost času sami na sebe. KetoMix jídla neobsahují škodlivou chemii a až na několik výjimek jsou zcela bez lepku. Obsahují také veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje. V prvním týdnu KetoMix diety se dostáváte do stavu ketózy a začínáte tak  hubnout. Zároveň s omezením sacharidů přestane tělo zadržovat vodu, která se právě na ně váže. Vaše tělo jakoby „splaskne“. Váhový úbytek v prvním týdnu je individuální, nejčastěji je to mezi jedním až pěti kilogramy.

Jak přesně funguje ketóza

Ketóza je zcela přirozený stav v případě, že nemáte dostatek sacharidů. Vaše tělo je tedy musí nahradit něčím jiným, aby mu nescházela energie. A právě na tomto principu je založena KetoMix dieta. Všechna naše jídla mají takový obsah sacharidů, abyste si po dobu diety udrželi příjem sacharidů pod hranicí 50 g denně. Jako zdroj energie začne vaše tělo chybějící sacharidy zcela automaticky nahrazovat ketolátkami, které se vytvoří z uloženého tělesného tuku. Budete tak hubnout při jakékoliv činnosti. První fáze diety je nejjednodušší a zároveň nejúčinnější. Jíte pětkrát denně libovolná KetoMix jídla, až půl kila zeleniny a 30 g oříšků či semínek. Nad dietou tak nemusíte vůbec přemýšlet, pochutnáte si a nebudete mít hlad. Jediným pravidlem je, že byste měli jíst vždy po třech hodinách. Doba, po kterou držíte první fázi, by měla trvat minimálně týden, maximálně osm týdnů.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: