Vyvarujte se typicky zimních nemocí, pomoci může detoxikace

Vyvarujte se typicky zimních nemocí, pomoci může detoxikace

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Zima. Období některými milované, jinými zatracované. Na jedné straně totiž stojí sněhové radovánky a vánoční svátky, na straně druhé však nelze ignorovat chladné počasí, všude přítomné temno a tmu, předvánoční stres a s tím související nápor na psychiku. Projevují se i nedostatky v lidském imunitním systému a překvapivě vysoké procento lidí se potýká se zdravotními problémy. Mezi ty nejrozšířenější patří záněty močového měchýře, ledvinová kolika a problémy v oblasti pohybového aparátu. Častější jsou i bolesti v oblasti beder, a to z důvodu nedostatku pohybu. Něčemu lze však předejít. Opěrným bodem může být řízená detoxikace organismu. 

Řízená vnitřní očista

Řízená vnitřní očista neboli C.I.C. metoda je metodou holistickou, zabývající se zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. Její výsledky potvrzují, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého dle této metody nemůže existovat. Důležitou součástí pro dobrou fyzickou kondici je též nalezení vlastního sebeocenění člověka. Vždyť řada nemocí vychází mimo jiné i z toho, že si člověk neváží sám sebe.

Příčinu různých obtíží tedy nelze spatřovat jen ve fyzickém zatížení, ale též v nezpracovaných emocích, které blokují snahy organismu si se škodlivými toxiny poradit.

Toxiny

Toxinů, které C.I.C. metoda rozlišuje a od kterých detoxikuje, je celá řada. Jsou to toxiny ze životního prostředí, emoční toxiny, průmyslová, potravinářská a zemědělská chemie, cizorodé bílkoviny, léky, drogy a mnoho dalších.  Mezi zdroje toxinů však patří i samotná existence lidstva, dále také strava či konkurenční živé organismy. Každý živý organismus se totiž snaží osídlit a ovládnout co největší životní prostor, mikroorganismy proto produkují mikrobiální toxiny jako bojové látky, které mají zabránit imunitnímu systému nebo jiným mikroorganismům v jejich likvidaci. Organismus se přítomnosti toxinů brání, a tak spontánně provádí detoxikaci. Tu však mohou narušit jednak poruchy deaktivačních, vylučovacích a imunitních mechanismů a jednak emoce, které svou přítomností znemožňují, aby si imunitní systém s cizorodými toxiny sám poradil. A jelikož mají různé tkáně rozdílnou citlivost na jednotlivé toxiny, vzniká obrovská variabilita symptomů a nemocí.

Detoxikovat je tak třeba pravidelně, a to zejména v období, kdy je náš organismus zatěžován nejvíce. Nejvhodnější dobou je podzimní a zimní období a jaro.

Jak podstoupit řízenou očistu

Dle místa bydliště je třeba nejprve navštívit osvědčeného terapeuta, který indikuje pomocí EAM přístroje Salvia odezvu na toxickou zátěž organismu a určí vhodné preparáty Joalis, případně doporučí další úpravy životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně 5-6 týdnů a po jejím skončení je terapeutem zkontrolován efekt detoxikace. Obvykle je zapotřebí absolvovat několik kúr, vše však záleží na době, po kterou danou obtíží trpíte.

Kúry je možné kombinovat i s ostatními léky či alternativními léčivými postupy. Jedinečnost tohoto přístupu totiž spočívá v tom, že se ve skutečnosti jedná o nastartování přirozených a samouzdravujících pochodů lidského. Pokud toxin v těle přítomen není, nedochází ke spuštění imunitní odezvy.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: