Vysvobození z doby koronavirové: Vlastní chytrá chatka v přírodě

Vysvobození z doby koronavirové: Vlastní chytrá chatka v přírodě

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Víme, jak je složité vybrat vhodné místo, koupit pozemek, rozhodnout o typu chaty a vybavení. Dobrá zpráva je, že se nemusíte trápit tím, jaké zvolit materiály, od jakého výrobce si vybrat sanitární zařízení a od kterého udělat podlahu. Nový projekt Vyrabimechaty.cz prodává standardizované kontejnerové chatky, plně zařízené a vybavené pro rekreační život. Na vás bude jen se zabydlet a vdechnout chatce přívětivé kouzlo domova. Ty nejvhodnější výrobce jsme vybírali dlouho a poctivě, ručíme za jejich kvalitu, říká Tomáš Litavský, zakladatel projektu.

Každá krize jednou skončí. Vyplatí se ale pasivně nečekat na její konec a zařídit se podle sebe – v každé krizi se totiž ukrývá semínko příležitosti. Cestování po tuzemsku společně s chatařením a chalupařením zažívá obrovský boom a kdekdo chce svůj vlastní rekreační objekt pro odpočinek a regeneraci. O to více, o co méně se nám dostává radostných chvil, svobody a možností na výběr.

„Misí projektu Vyrabimechaty.cz je rychle, kvalitně a s citem pro detail vyrábět druhý domov pro každého, kdo chce zažít radostné a šťastné chvíle spojené s relaxací a odpočinkem. Prostřednictvím našich chat vám chceme otevřít příležitost uniknout z města do přírody, jít na procházku se svou láskou, dětmi či čtyřnohým miláčkem. Pozvat přátele na grilovačku, opékání buřtů s dobře vychlazeným drinkem nebo jen sedět na terase a vnímat klid a ticho. Zavázali jsme se, že cesta k vytouženému odpočinku musí být rychlá, proto naše chaty vyrobíme do čtyř týdnů od potvrzení objednávky,“ vysvětluje Tomáš Litavský filozofii celého projektu.

Každá chata je navržena a vyrobena tak, aby pro vás nebyla zátěží a mohla rovnou sloužit pro odpočinek. Proto jsou všechny materiály kvalitní a bezúdržbové, design chaty je čistý a vše je řešeno maximálně účelně a esteticky tak, abyste se uvnitř cítili jako doma. Nemusíte se trápit stavbou, hlídat stavební materiál nebo vybírat řemeslníky. Chaty jsou vyrobené na klíč, stačí je jen dopravit na pozemek. Můžete se rovnou zaobírat výběrem nábytku a vybavení, abyste měli cestu k novým zážitkům otevřenou.

Na výběr máte ze dvou chat, chata Nella má velikost 13 m2, chata Hanna 25 m2. Zatímco jiní prodejci lákají na základní cenu zavádějící formulací „ceny již od“, tady máte jistotu, že za transparentní cenu nakoupíte kompletně vybavenou chatu. „Často vídám nabídky na chaty již od 250 tisíc, kde produkt má do chaty ještě hodně daleko, navíc je pro takových stavbách problém se zárukou, kdo ručí za kvalitu? Dodavatel, nebo zákazník? Proto děláme chaty hotové a za kvalitu ručíme my. Výše zmíněné nepovažujeme za korektní přístup, proto my komunikujeme konečnou cenu. Ta zahrnuje sociální zařízení v podobě toalety, sprchového boxu, umyvadla vč. skříňky, a všech doplňků a zrcadla. Obsahuje také kompletní osvětlení interiéru pomocí LED světel, chytré ovládání topení a boileru, pohybová čidla, multifunkční vypínače, miniserver pro ovládání „chytré chaty“, kompletní elektroinstalaci vč. vypínačů a zásuvek, finální výmalbu extrémně bílou barvou, podlahovou krytinu PVC s nášlapnou vrstvou,“ vyjmenovává Litavský. Další velkou výhodou těchto staveb je, že nemusíte řešit počasí. Jsou totiž k celoročnímu využití, a navíc s prvky moderních technologií. Můžete si tak prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu například zapnout topení a ohřát vodu, než vyrazíte na cestu. Váš druhý domov tak bude vždy připraven vás přivítat.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: