Vyrobte netradiční blahopřání k narození dítěte a překvapte ostatní svou kreativitou

Vyrobte netradiční blahopřání k narození dítěte a překvapte ostatní svou kreativitou

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Příchod nového člena rodiny je v případě přátel a známých rozhodně událost, která si zaslouží nápaditou a památeční gratulaci. V papírnictví najdete nespočet blahopřání k narození potomka, avšak všechny si jsou podobné a je těžké mezi nimi objevit něco opravdu originálního. Využijte současnou situaci, které nepřeje moc pestrým možnostem pro trávení volného času, a využijte to pro svůj vlastní kreativní rozlet. S trochou fantazie a s využitím všedních předmětů můžete vytvořit neopakovatelné dílo, které si jistě vyslouží čestné místo ve vitríně se suvenýry a památečními předměty.

Výhledy na rozvolňování opatření ve společnosti nejsou na následující týdny až měsíce zrovna optimistické a přímo úměrně době, kterou trávíme povětšinou zavření doma, nám klesá fantazie a nápady, co podniknout a jak zabavit nejen sebe, ale třeba i děti. Zaměstnat ruce i hlavu má na naši psychiku doslova zázračný účinek, a tak popřemýšlejte nad tím, jestli se ve vašem okolí nenajdou nějaké významné příležitosti hodné oslavy. Příkladem může být příchod nového človíčka do rodiny vašich přátel nebo známých. I když doba příliš nepřeje hromadnému setkávání a oslavám, přesto můžete najít způsob, jak tento výjimečný okamžik oslavit a darovat vašim blízkým něco, co si rádi schovají na památku. Vyrobte jim originální 3D přání s gratulací k narození nového člena rodiny!

O inspiraci jsme poprosili zakladatelku kreativní platformy pro všechny nadšené kreativce Idea Creative. „Být kreativní nás baví. Rádi inspirujeme své zákazníky a pravidelně doplňujeme rubriku Návody, inspirace o nové příspěvky. Již několik let spolupracujeme s časopisem Chvilka pro Tebe a přispíváme do rubriky Domov, který nalistujete téměř vždy na straně padesát. Zároveň provozujeme i e-shop Koralky-dekorace.cz, kde najdete všechny výtvarné a kutilské potřeby. Na jednom místě tam také za příznivou cenu nakoupíte všechny propriety na výrobu originálního přání k oslavě novorozence,“ říká Lenka Pachmanová.

DIY návod na přání k narození dítěte

Na výrobu plastického přání budete potřebovat různě velké dřevěné figurky, dva dřevěné čápy s šátkem v zobáku, štětec, akrylové barvy, plastový zvon s dřevěným dnem, dva dřevěné kolíčky na prádlo, vázací drát, kleště, silnější špejli, větší dřevěné korálky, tavicí pistoli a tenký fix. „Začněte s dřevěnými figurkami. Natřete je různými akrylovými barvami dle výběru a nechte je zaschnout. Dřevěné kolíčky rozeberte tak, že odstraníte kovovou pružinku spojující obě části k sobě. Tři půlky kolíčků slepte v jejich horní boční části tak, aby jedna nožička byla rozkročená do strany a vznikl stojánek. Naplocho přilepte na dvou místech silnější špejli a zkraťte její délku podle potřeby na délku stojánku. Bokem si napište na papírek datum narození dítěte, zastřihněte papírek na rozměry pasující mezi podélně přilepenými špejlemi a přilepte to mezi ně. Dále slepte k sobě dva dřevěné výseky s čápy se šátkem a vložte mezi ně vázací drát na přivázání. Dřevěné korálky natřete barvou, napište na ně tenkým fixem jméno dítěte a navlékněte je na vázací drát. Na závěr vše úhledně srovnejte, přilepte na dřevěné dno a přiklopte plastovým víkem zvonu. A originální přání je na světě,“ doplňuje Lenka Pachmanová.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: