Vnitřní očista těla je důležitá i pro náš emocionální život

Vnitřní očista těla je důležitá i pro náš emocionální život

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Detoxikace pro mnohé není jen způsobem, jak začít žít zdravěji či zbavit tělo škodlivých toxinů, ale často se jedná o impuls pro nový začátek. Proto se se snahou očistit organismus setkáváme nejčastěji na jaře, kdy na lidskou psychiku příznivě působí teplejší klima a kvetoucí příroda. Ve skutečnosti však naše psychika s fyzickým zdravím přímo souvisí, a tak není od věci očistu organismu podstupovat i na podzim, kdy obrovské množství obyvatel prochází tzv. podzimní depresí.

Metoda C.I.C.

Metoda C.I.C. (controlled inner cleansing) neboli metoda řízené vnitřní očisty začíná tam, kde klasická medicína končí. Jedná se o metodu, která se zabývá zdravotním stavem člověka z celostního pohledu. To ostatně potvrzují i její výsledky, které pracují s tvrzením, že na zdraví člověka je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého dle této metody nemůže existovat, a tak je pro pozitivní výsledky metody C.I.C. důležité nalezené vlastního sebeocenění člověka. Přece jen řada nemocí vychází z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě svým okolím přijímán a oceňován.

A přestože příčinu obtíží spatřuje tato metoda v zátěži organismu různými druhy toxinů, jsou to právě emoce, které blokují přirozenou obranyschopnost organismu, který se těchto toxinů snaží spontánně zbavit. Může jít o emocionální stres, blokovaný emocionální konflikt, citovou deprivaci, psychosociální stres či psychocysty. Tyto nezpracované emoce jsou v souladu s vnitřní očistou z organismu taktéž odplaveny.

Jak řízená vnitřní očista probíhá

Pro začátek je třeba navštívit jednoho z osvědčených terapeutů, který pomocí EAM přístroje Salvia indikuje odezvu na toxickou zátěž organismu a dle toho určí vhodné preparáty Joalis a případnou další změnu životosprávy. Jedna kúra trvá přibližně šest týdnů a po jejím skončení následuje kontrola efektu detoxikace a je navrhnut další postup. Obvykle je zapotřebí několik detoxikačních kúr v závislosti na době, po kterou lidé danou obtíží trpí.

Samotné preparáty je možné zakoupit i bez předchozí konzultace s terapeutem, a to na e-shopu produktů Joalis. Je však třeba myslet na to, že terapeut disponuje odbornými znalostmi z oblasti anatomie a fyziologie a taktéž znalostmi principů metody C.I.C. Vhodné preparáty jsou tak vybrány na základě analýzy a detoxikační kúra je šitá na míru, bere v potaz zdravotní problémy a emocionální stres každého člověka.

Všechny preparáty je zároveň možné kombinovat s ostatní léčbou, jelikož se v podstatě jedná o nastartování přírodních samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin v těle přítomen, může k jeho vyloučení dojít během několika prvních dnů či týdnů kúry. Pokud toxin přítomen není, jednoduše nedochází ke spouštění imunitní odezvy. Jedná se o směřování vlastní imunity organismu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních, se kterými jsou zároveň odstraňovány škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání škodlivých toxinů v prvé řadě. Lidská psychika v ukládání toxinů totiž hraje nemalou roli.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: