Uspořádejte zábavný a originální podnikový večírek s Kladenskou dopravní a strojní!

Uspořádejte zábavný a originální podnikový večírek s Kladenskou dopravní a strojní!

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Rozhodli jste se pro své zaměstnance či obchodní partnery uspořádat večírek a nevíte si rady s výběrem místa či s celkovou organizací? Přenechte celý proces Kladenské dopravní a strojní, která má s organizací podobných akcí bohaté zkušenosti.

O co se jedná?

Společnost Kladenská dopravní a strojní nabízí k pronájmu pro soukromé a firemní účely zážitkový vlak se třemi vozy, který nabízí nepřeberné množství zážitků přesně podle vašich představ. Kromě nejrůznějších oslav je tak souprava hojně využívána právě pro teambuildingy a nejrůznější akce pro obchodní partnery. Zážitkový vlak je možné přistavit na jakékoli místo v Česku i na Slovensku nebo jej lze vypravit i z průmyslových vleček.

Na vaše přání poté může být zajištěn kompletní catering a případný doprovodný program ve vlaku či mimo něj, včetně hudební produkce. Rozhodnete-li se tak uspořádat tematický večírek, je možné jej doladit vhodnou hudbou. Všechny vozy jsou vybaveny audio a video systémem, jehož součástí jsou LCD televizory pro nejrůznější prezentace a díky audio systému je taktéž možní všechny tři vozy propojit a uskutečnit tak komentovanou prezentaci bezdrátovými mikrofony.

Ve vozech je taktéž možné používat jakékoli standardní elektrospotřebiče, neboť souprava disponuje elektrocentrálou o dostatečném výkonu. Ve vozech je zároveň i kuchyně, a tak není problém připravit občerstvení.

Kapacita této třívozové soupravy je 140 sedících osob, problém ale není ani lehátkový úprava s možností 56 místy na spaní.

Přenechejte organizaci profesionálům

Víte-li tak, že organizace podnikových večírků není vaše silná stránka, přenechejte ji profesionálům, kteří přesně ví, na co se zaměřit. Kladenská dopravní a strojní zajišťuje veškerou organizaci, plán akce, přistaví vlak s počty vagónů odpovídající počtu klientů, catering a již zmiňovaný doprovodný program. Fantazii se meze nekladou.

Více informací o zážitkovém vlaku naleznete na webových stránkách společnosti, kde je taktéž uveden email a telefonní číslo, kde můžete vlak rezervovat, případně se doptat na veškeré detaily. KDS Kladno vám jednoduše vyjde vstříc a uspořádá akci na míru vám i vašim zaměstnancům a obchodním partnerům. Jedná se o pohodlné, a především komplexní řešení!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: