Udělejte svým blízkým radost pečující kosmetikou s výtažky z Mrtvého moře

Udělejte svým blízkým radost pečující kosmetikou s výtažky z Mrtvého moře

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční svátky přijdou co nevidět, a tak je na místě pomalu začít shánět a kupovat dárky pro vaše blízké, kterými jim pod stromečkem uděláte radost. Stejně ovšem přemýšlí drtivá většina obyvatel a výpravy do obchodních center budou v následujících týdnech pravděpodobně sebevražednou misí. Pokud však máte pro někoho z vašich přátel či členů rodiny v hledáčku kosmetiku, máme pro vás tip na kvalitní a pečující kosmetiku s výtažky z Mrtvého moře, kterou pořídíte z pohodlí domova.

Fakta o Mrtvém moři

A proč je vlastně kosmetika obsahující minerály z Mrtvého moře natolik oblíbená a oslavovaná? Zdraví prospěšné vlastnosti Mrtvého moře jsou lidem známé již od dob Starověku a říká se, že jeho léčivé prameny navštívila dokonce i sama egyptská královna Kleopatra. Toto jezero ležící mezi hranicemi Jordánska a Izraele, kterému se přezdívá Mrtvé moře kvůli jeho vysoké salinitě znemožňující existenci vodních tvorů, je totiž nejbohatším zdrojem minerálů a stopových prvků, které jsou obsažené ve vodě a v minerálním bahně. Díky vysokému obsahu iontů sodíku, draslíku, hořčíku, vápníku i  bromu jej navštěvují zejména osoby při léčbě nervového systému, revma, artritidy a nejrůznějších kožních onemocnění. Kloktání slané vody pak zase napomáhá při léčbě nachlazení a angíny.

Minerály z Mrtvého moře detoxikují a obnovují

K detoxikaci pokožky slouží minerální bahno, jehož aplikace zbavuje pokožku odumřelých částic, zrychluje krevní oběh a lymfatický systém, odvodňuje a okysličuje organismus. Bahno má však i regenerační vliv na pokožku a taktéž zabraňuje vypadávání vlasů, což z něj dělá častou přísadu vlasové kosmetiky. Kosmetické produkty obohacené o složky z Mrtvého moře jsou zároveň prospěšné i v oblasti anti-agingu. Díky vysokému obsahu minerálů totiž obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Ideální jsou proto v boji proti vráskám a ztrátě vlhkosti v pokožce.

Jakou kosmetiku vybrat?

Rozhodnete-li se ovšem sáhnout po kosmetice s drahocennými minerály z Mrtvého moře, doporučujeme vybrat takovou značku, u které máte záruku kvality. Za nás můžeme doporučit kosmetickou značku NevO Dead Sea Spa, která se zaměřuje nejen na péči o pleť, pokožku a vlasy, ale pyšní se i speciální řadou určenou výhradně pro muže. Rádi poté určitě uslyšíte fakt, že lze veškeré produkty koupit online na e-shopu výrobce, kde na všechny zákazníky aktuálně čeká sleva 30 % na celý nákup.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: