Trápí vás akné? Zkuste řízenou vnitřní očistu

Trápí vás akné? Zkuste řízenou vnitřní očistu

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Akné je častým nešvarem objevujícím se zejména v období puberty. Statistiky však ukazují, že se s ním v průběhu dospělosti potýká až 50 % žen a 40 % mužů. Jedním ze způsobů, jak na toto onemocnění vyzrát, je detoxikace.

Akné patří mezi nejběžnější onemocnění kůže postihující lidskou populaci. Vzniká uzavřením vývodů mazových žláz, které se následně zanítí, poškodí a vznikne zánět, po kterém mohou zůstávat jizvičky. Pokud se do rány dostanou bakterie, kvasinky nebo roztoči, stav se ještě více zhoršuje. O léčbě akné bylo řečeno již mnoho, přesto však existují tací, kteří se ho ani v dospělosti ne a ne zbavit. Klasická léčba má totiž jeden základní nedostatek, a to potlačování projevů, nikoli však pátrání po příčinách.

„Za příčiny vzniku akné jsou považovány poruchy metabolismu a psychické i hormonální poruchy.“, vysvětluje Mgr. Marie Vilánková, lektorka řízené a kontrolované detoxikace organismu metody C.I.C. Tato metoda se zabývá zdravím člověka z celostního pohledu a její výsledky jen potvrzují, že na zdraví je třeba se dívat jako na spojení zdravé psychiky a emocionality a zdravého fyzického těla. Jedno bez druhého nemůže existovat. Pro metodu C.I.C. je velmi důležité nalezení vlastního sebe ocenění člověka. Už jen proto, že řada nemocí vychází mimo jiné z toho, že si člověk neváží sám sebe na základě toho, jak byl v dosavadním životě okolím nepřijímán a jak nebyly dostatečně oceňovány jeho schopnosti a snahy.

Příčinu nemocí spatřuje tato metoda v zatížení organismu různými druhy toxinů. Ty mohou pocházet z kosmetiky, z ovzduší, z potravin, ale i z textilií. Která konkrétní toxická zátěž jedince trápí, je možné zjistit na základě indikace přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Volla. Ten společně se softwarem EAM set tvoří velmi efektivní nástroj pro diagnostiku široké škály toxinů v těle. Díky tomu mají osvědčení terapeuti základní představu o tom, co daného člověka trápí a co způsobuje jeho obtíže a mohou doporučit vhodný doplněk stravy Joalis.

Jedna kúra trvá přibližně pět až šest týdnů a pokud je to nutné, je možné je opakovat. S detoxikací jde však ruku v ruce i úprava životosprávy a jídelníčku. Konkrétně u lidí bojujících s akné je vyvážené složení jídelníčku stěžejní. Stejně tak komplexní přístup k léčbě. Proto, mluvíme-li o léčbě akné, je detoxikace prvním krokem, který bychom měli podstoupit. I odborníci se shodují, že je to právě životní styl a kvalita péče o naše tělo, co má zásadní podíl na vzniku kožních problémů. Pokud chceme tyto problémy eliminovat, je nutné tělo vyčistit od škodlivých toxinů, které se v nás za ta léta usadily. K detoxikaci pomáhá přípravek AkneDren. Jedná se o rezonanční komplexní preparát napomáhající k odstranění celé škály příčin, které se podílejí na vzniku akné.

Přestože jsou produkty Joalis volně k dispozici a touha po odstranění svých problémů přímo volá po tom, aby lidé trpící akné vzali osud do svých rukou, doporučujeme poradit se nejprve s osvědčeným terapeutem, který dokáže přesně určit, kterou toxickou zátěží trpíme a na základě toho doporučit i jiné přípravky.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: