Top sedm vychytávek do auta, bez kterých se neobejdete

Top sedm vychytávek do auta, bez kterých se neobejdete

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Trávíte hodně času na cestách a auto je prakticky váš druhý domov? Nebo jste jen příležitostný řidič? V obou případech jde zejména o to, aby pro vás byly cesty autem efektivní, pohodlné a aby vás při nich nic nerušilo. K tomu vám dopomůžou některé praktické vychytávky. Přečtěte si, které z nich ulehčují život nám.

 

Protiskluzové podložky

Protiskluzové podložky mají unikátní povrch, který drží na palubní desce v libovolné pozici a horní strana je provedena tak, aby z ní zároveň nic nesklouzlo. Hodí se tak pro sluneční brýle, klíče, nebo telefon.

 

Odpadkový koš

Znáte ten pocit zoufalství, když jednou za čas jdete uklidit váš vůz a než vůbec můžete začít, musíte vyhodit všemožné papírky, obaly a láhve ze všech koutů a z pod všech sedaček? Pokud vám to zní povědomě, zvažte koupi odpadkového koše. Existuje i skládací koš z polyesteru, který lze umístit třeba za sedačku spolujezdce. Prodává se například v internetovém obchodu s autodoplňky autodoplnky-obchod.cz a pořídíte ho za necelou stokorunu.

 

Ramínka a držáky

Máte v práci předepsaný dress code, ale po cestě autem se vám sako či košile vždy zmuchlá? Pořiďte si speciální ramínka nebo držáky, které lze umístit na sedačku. Tak můžete oděv pověsit a neřešit, že se na meeting dostavíte lehce pomuchlaní.

 

Hasicí přístroj

Přestože v České republice není povinnost mít ve vozidle hasicí přístroj, v některých evropských zemích ano. A je to pro důvod. Nikdy totiž nevíte, kdy ho budete potřebovat. Hasicí přístroje do aut jsou navíc velmi malých rozměrů a vejdou se do každého typu auta.

 

Alkohol tester

Už se vám někdy stalo, že jste ráno po večírku nevěděli, zda můžete bez obav řídit? Pořiďte si do auta alkohol tester a už nikdy nebudete jen hádat. Testerů je několik druhů a můžete pořídit jednorázové za pár desítek korun nebo digitální, které jsou o něco dražší, jsou však přesnější.

 

Nabíječka do auta

Navigaci v telefonu, bluetooth a další funkce používají řidiči dnes a denně a kolikrát je velké množství aplikací spuštěno i na pozadí telefonu. To však telefon vybíjí rychleji a není výjimkou, že se telefon vybije přesně ve chvíli, kdy je ho nejvíce potřeba. Nabíječka do auta je tak skoro povinností.

 

Košťátko

Škrabku vlastní většina řidičů. Co ale takové košťátko pro situace, kdy je potřeba z vozu omést sníh? Toto téma teď sice není aktuální, za pár měsíců již však zase bude, a pokud nás čeká alespoň z poloviny taková zima, jako byla ta poslední, budeme košťátko potřebovat.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: