Svatební dary, na jaké se nezapomíná

Svatební dary, na jaké se nezapomíná

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Společně se slunečními paprsky, pěkným počasím a světlem do pozdního večera opět přichází období, na které snoubenci plánují krásnou životní událost a důležitý společný krok – svatbu. Datum svatby vaší blízké osoby se blíží a vy stále tápete, jaký dar vybrat tak, aby alespoň trochu vybočil z řady a byl originální? Vybrat svatební dar nebylo nikdy úplně jednoduché, ale stačí jeden nápad, kreativní řešení nebo šikovné ruce, a dárek, na jaký se nezapomíná, je na světě.

Žádná univerzální a pro všechny závazná pravidla pro výběr svatebního daru bohužel nejsou. Můžeme mluvit pouze o nepsaných pravidlech a dobrých zvyklostech, ale i ty se postupem času mění a společenské doporučení z dřívější doby je dnes nepoužitelné. V dnešní době spolu navíc lidé bydlí již dávno před tím, než uzavřou manželský svazek, proto jsou tradiční svatební dárky jako vybavení a zařízení do domácnosti nepraktické. Novomanželé společnou domácnost již zařízenou ve většině případů mají nebo si ji chtějí uzpůsobit dle svého individuálního vkusu. Jenže čím tedy obdarovat čerstvé novomanžele?

Jednou z možností je zapátrat, zda ženich s nevěstou nemají na internetu vytvořený a zveřejněný seznam svatebních přání. Pokud ano, stačí si vybrat jednu položku tak, aby se na seznamu ukazovala pro ostatní jako zabraná. Výhodou je, že úspěch vašeho svatebního daru je zaručen, ovšem nejde o nic kdovíjak nápaditého. Pokud chcete novopečeným manželům darovat něco originálnějšího než sadu nádobí, drahý obraz nebo obálku s bankovkami, inspirujte se našimi tipy na dárky, které rozhodně nikdo zapadnout pod nánosy prachu nenechá.

Zážitky jsou nezapomenutelné

Není nic lepšího než udělat svým dárkem upřímnou radost. Více než materiální dárky ocení novomanželé společný zážitek. Vyberte jim ho na míru. Jsou oba dobrodruzi a vrhají se do nových, neznámých věcí po hlavě? Pak jistě ocení voucher na zážitek jako let balonem, skok padákem nebo vyhlídkový let. Rádi jezdí za odpočinkem do přírody a relaxují na venkově? Kupte jim pobyt na eko farmě. Hodně pracují a volného času mají jen poskrovnu? Pak jistě přijde vhod pobyt v nějakém lázeňském nebo wellness centru nebo romantická dovolená offline.

Osobní dárky

Další možností je pořídit novomanželům nějakou praktickou záležitost, kterou užijí po delší čas, a bude jim nejdůležitější den v životě připomínat. Co by to mělo být? Pokud jsou moderní a mají rádi internet, zajistěte jim doménu na jejich společné jméno s předplatným na několik let a domluvte jim případně i grafika. Další možností je například patchworková deka na manželskou postel anebo originální hodiny s jejich jmény.

Nezapomeňte na hezké balení

Nezapomeňte také svůj dárek originálně a pěkně zabalit. I to je totiž důležité a výsledný efekt při rozbalování bude o to větší, pokud si s tím dáte práci. Přední tuzemský prodejce obalových materiálů Paketo.cz nabízí více než 300 druhů dárkových krabiček  různých rozměrů, typů, s potiskem i bez potisku. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů několikavrstvých lepenek. K dostání jsou například obaly potažené perleťovým papírem nebo klasické bílé, barevné a potištěné. Na dárkovou krabičku si můžete zvolit i svůj vlastní design, který se na krabici natiskne na digitální tiskárně v kvalitě fotografie.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: