Svatba snů spočívá v detailech, nezapomeňte na ně

Svatba snů spočívá v detailech, nezapomeňte na ně

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Blíží se den, kdy si s drahou polovičkou řeknete ano, a všechny záležitosti jako místo obřadu, kapelu, šaty a catering už máte zařízené? Začněte řešit detaily, které vaši svatbu posunou ještě o kousek dál.

Zábava pro hosty

Na svatbě se může pokazit spoustu věcí. Od situace, kdy se jeden z novomanželů nedostaví, až po situaci, kdy svatbu pod širým nebem smete krupobití. Stejně nemilá je ovšem svatba, kde hosté znuděně koukají jeden na druhého a nikdo netuší, jak by rozproudil zábavu. Není proto od věci připravit program, který zaručí skvělou atmosféru. Pokud na zařizování něčeho takového nemáte kapacitu, zaúkolujte svědky nebo ostatní nejbližší, kteří vám jistě rádi pomohou. Výborný nápad je například strom vzkazů, kam hosté na lístečky napíšou svá přání, poselství nebo rady do života. Ty mohou být později nahlas přečtena a slouží jako krásná vzpomínka. V současnosti hosté také ocení foto koutek nebo selfie koutek, přičemž ten je podstatně jednodušší na organizaci. Každý z hostů určitě vlastní chytrý telefon. Koutek stačí jen vyzdobit, připravit do něj vtipné rekvizity a nechat hosty, ať se baví. Výborné zkušenosti máme také s netradiční verzí svatební tomboly. Ta podstatně přilepší novomanželskému rozpočtu a zajistí úsměv všech přítomných. Na internetu zkuste zadat heslo ‚vtipná svatební tombola‘ a nechte se inspirovat.

Dárky pro hosty

Na dárečky pro hosty mnozí zapomínají, přičemž se jedná o poměrně nenákladný, a přesto milý způsob, jak přítomným přátelům a členům rodiny udělat radost. Nabízí se tradiční koláčková výslužka, ale vymyslet můžete i svatební mini čokolády s vaším monogramem, personifikované skleničky nebo svatební magnetky. Ať už si vyberete cokoli, dejte si záležet i na originálním balení. Na e-shopu Paketo.cz můžete nechat vyrobit krabičky na míru se svatební tematikou, do kterých dárečky zabalíte.

Hudba na svatbě

Neholdujete-li živé kapele a chcete raději svěřit hudební část programu všem přítomným, nezapomeňte zařídit aparaturu a někoho, kdo ji bude obsluhovat. V opačném případě by to totiž mohlo dopadnout tak, že nebude hrát vůbec nic. Doporučujeme vytvořit alespoň základní playlist na začátek nebo poprosit hosty, aby přinesli jejich oblíbenou muziku. Co se hudby týče, na svatbě je ale opravdu lepší investovat do profesionálního DJe nebo do kapely.

Sladění svatební barev

Tradičně se na svatbách ladí svatební tabule spolu s květinami, nevěsta se ženichem a družičky s mládenci. Efektivní je ovšem sladit vše dohromady do jedné palety barev. Pokud si zvolíte, že svatba bude v tónech fialové, vybírejte i takovou dekoraci, oděvy a květiny. V den D vám to možná nebude připadat tolik důležité, ale na fotografiích se to bude krásně vyjímat.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: