Střet se světem na dovolené

Střet se světem na dovolené

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

 Dovolená je v současnosti jednou z mála příležitostí, kdy je možné naše ratolesti a i mnohé dospělé odlákat od počítačů a dalších vymožeností do reálného, byť turistického světa.

Ti tak pod příslibem zážitků v exotických destinacích opouští svá zatemněná doupata a vydávají se na cesty, doufajíc, že tamní internetové připojení bude dostačující.

Avšak střet s opravdovou přírodou, živými lidmi a zvířaty, mokrou vodou, foukajícím větrem nebo spalujícím ohněm může být pro člověka zvyklého na virtuální realitu tak šokující, že jeho organismus, jinak výborně adaptovaný na sterilní in-doorové prostředí, takovou zátěž neunese.

Vždyť namáhavé cestování, pobyt v cizím prostředí či zvýšená tělesná zátěž mohou být obrovským náporem pro imunitní systém.

K tomu ještě přidejme delší pobyt ve studené vodě nebo změny teplot způsobené přechody z klimatizovaných místností do rozpálených ulic a problém je na světě. Letní večery navíc svádí k nočnímu skotačení, které často končí až nad ránem, a organismus tak dostává pěkně zabrat. Při takto zkoušené imunitě se nelze divit, že přírodním živlům odvyknutá těla sklátí angína, chřipka, zánět nosohltanu, nebo že dívky postihne obávaná mykóza.

Právě pro tyto případy se hodí mít s sebou na cestách v lékárničce i léky systémové enzymoterapie, které posilují účinky medikamentů na příslušný problém, zrychlují hojení a omezují otoky a bolest.  V případě léku Wobenzymu jsou výše zmíněné účinky prokazatelné, navíc dochází ke zkrácení doby nemoci, a zároveň je tato enzymoterapie dobrá i pro posílení oslabené imunity. Než tedy milovanou osobu vytrhnete z jejího domácího IT prostředí, je dobré Wobenzym užívat preventivně. Dojde-li však z nějakého důvodu k léčbě antibiotiky, enzymy podporují průnik do tkání a zvyšují jejich účinek, v rekonvalescenci jsou poté zase přírodní obranou proti případné recidivě.

Co se velikosti balení týče, na dovolenou je výhodné balení Wobenzymu s 200 dražé, které vystačí na čtrnáctidenní léčbu jedné osoby, anebo rodinné balení s 800 dražé. Více se dočtete na www.wobenzym.cz

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: