Sníte o štíhlejších pažích? Poradíme, jak je účinně zhubnout

Sníte o štíhlejších pažích? Poradíme, jak je účinně zhubnout

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Ukládání tuku v různých tělesných partiích není nic překvapivého. Jsou však místa, se kterými jste dříve neměli jediný problém, ale teď najednou se divíte, kde jste přišli k novým tukovým polštářkům. Tím příkladem jsou paže. Ve středním věku je ale tento problém častější, než se zdá. Také řešíte, jak zhubnout ruce a zbavit se rosolovitého efektu? Přečtěte si, jak efektivně docílit štíhlejších paží.

Při hubnutí nejde nikdy jen o jediné místo, které byste měli zhubnout a zpevnit. Bylo by velmi zvláštní mít perfektně vytvarovaný zadek, ale zároveň břicho a boky, které by přetékaly z kalhot. Při řešení, jak zhubnout ruce a ramena, je potřeba zaměřit se na celé tělo komplexně a hubnout postupně na všech frontách.

Jak na „knedlíkovité“ ruce?

Základem každého hubnutí je správný jídelníček, který dá do formy tělo nejen na pohled, ale i zevnitř. Přemírou tuků v těle trpí i vaše orgány. Pouhým posilováním byste si jen vypracovali svaly na pažích, ale už byste nedosáhli toho, že zhubnete jejich objem. Pokud to s tím, jak zhubnout ruce, myslíte vážně, pusťte se do diety, která má prokázané výsledky a která přitom neohrožuje zdraví škodlivým hladověním nebo tím, že tělu odepřete potřebné látky. Toho dosáhnete např. ketodietou neboli bílkovinnou, nízkosacharidovou dietou.

Ketóza

Tělo je zvyklé brát si energii pro každodenní činnosti ze sacharidů, které mu dodáváte v jídle. Tuk představuje zásobárnu energie, kterou si tělo začne brát, pokud se mu nedostává jeho primárního zdroje ze sacharidů. Pokud tedy přestanete sacharidy dodávat, organismus přejde do tzv. ketózy, což je jiný režim získávání energie uložené v tucích. Odpověď na to, jak zhubnout ruce, je částečně na světě.

V případě omezení dodávání sacharidů tělu je ale potřeba být opravdu striktní – jejich příjem nesmí překročit 50 gramů denně. Ketóza nastoupí rychle. Už po 48 hodinách obvykle začínáte hubnout. Jak se ale udržet na takto nízké hranici, abyste tuk uložený v rukách opravdu zhubli? Můžete vyzkoušet osvědčené a certifikované proteinové pokrmy, jako je Ketomix.cz, které se snadno připravují. Bývají založeny na minimu sacharidů, přitom ale obsahují potřebné množství látek, tak abyste dodali organismu vše důležité. Postupně si tak ověříte a osaháte, jaká jídla si s ketodietou můžete připravit.

V souvislosti s tím, jak zhubnout ruce, vás může také trápit, jak zhubnout prsty. Obvykle je příčina v zadržování vody a tvorbě otoků. Dopřávejte si proto každovečerní i ranní masáž. Ideální je pořídit si masážní kartáček, který rozproudí krev v končetinách, a vy uvidíte efekt v řádu několika dnů.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: