Rady, jak docílit krásných řas

Rady, jak docílit krásných řas

vloženo do: KRÁSA | 2
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Patříte mezi ženy, které trápí krátké a řídké řasy? Nezoufejte a začněte s nápravou.

Každá žena ví, že pohled vydá za tisíc slov. Jsou to právě oči, kterými vysíláme signály a kterými se mnohdy někoho snažíme upoutat. K naší nelibosti se ovšem očima s vějířkem dlouhých a hustých řas pyšní většinou muži, kteří ani neví, co za poklad střeží. Pokud jste blondýna či rusovláska, máte pravděpodobně oči nevýrazné a kolikrát ani brunetky nemají vyhráno. Špatná péče o řasy či chybná volba kosmetiky mohou způsobit, že se řasy lámou a jsou poničené. Stačí ovšem dodržovat několik základních pravidel a můžete těmto problémům předejít.

Kvalitní kosmetika

Používejte pouze kvalitní kosmetiku. Ta tam je doba řasenek za 30 korun. Do kosmetiky se vyplatí investovat. Nejen, že si nekvalitními produkty můžete podráždit oči, ale většinou je i umění je vůbec aplikovat. Je možné, že budete muset vyzkoušet více produktů, ale pokud najdete svoji značku, pravděpodobně už u ní spokojené zůstane napořád. Vybírejte prověřené výrobce a zjistěte si i jednotlivé reference.

Nezapomeňte se odličovat

I přestože se vám kolikrát nechce, dbejte na to, abyste ten krok nikdy neopomněly. Řasy mají větší tendence se lámat, pokud na nich přes noc zůstává řasenka. Po celodenním shonu je navíc stěžejní i oči nechat odpočinout a sundat z nich nánosy líčidel. Je i lepší nepoužívat jeden přípravek na obličej i na oči, ale mít dva, z nichž každý je speciálně vyvinutý tak, aby pokožku zbytečně nedráždil. Zapomeňte také na odličování tělovými mléky, ty nadělají tak maximálně paseku a není to nic příjemného, když se dostanou do očí.

Zainvestujte do prostředků dopomáhající k růstu

Když podstoupíte prodlužování řas v kosmetických salónech, pravděpodobnost úspěchu tu sice je, ale ne na dlouho. Tento zákrok je mnohdy finančně přemrštěný, může vám způsobit alergie a když se jednou rozhodnete řasy již nedoplňovat, ty původní budou pravděpodobně poškozené. Navíc nemáte jistotu, co za prostředky používají. Pokud vás tedy trápí krátké řasy nebo vám padají, což může být způsobené hormonálními změnami či nemocí, zkuste některá přírodní séra pro jejich opětovný růst. Jedním z předních výrobců, který se specializuje na řasy, vlasy a obočí, je prémiová kosmetika z USA RevitaLash, jejíž sérum na řasy se může pyšnit složením skládajícího se ze směsi peptidů a rostlinných výtažků. Tento přípravek byl navíc vyvinut očním doktorem, který jej chtěl darovat své ženě zotavující se z rakoviny, tudíž se nemusíte obávat, že by vám nějak uškodil.

A navíc, sen každé ženy je se nelíčit a přesto vypadat nalíčená. Výrazné oči vás k tomuto cíli mohou zase o krůček posunout.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

2 Příspěvků

  1. To si musím koupit!

  2. Děkuji za krásný článek :)

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: