Pronájem nemovitosti: Jak dosáhnout maximálního zisku s minimálním úsilím?

Pronájem nemovitosti: Jak dosáhnout maximálního zisku s minimálním úsilím?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pronájem nemovitosti není na českém trhu žádný med. Na nájemce totiž čeká mnoho úskalí, ať už při hledání ideálního kandidáta nebo s nájemníky neplatiči. Existuje ovšem poměrně jednoduché řešení, jak z pronájmu udělat výdělečnou činnost, a tím je služba garantovaného pronájmu.

Tu nabízí společnost Bohemian Estates, která majitele nemovitostí za předem daný poplatek zbaví prakticky všech starostí, které jsou s pronájmem nemovitosti spojené. Společnost ale také garantuje vrácení nemovitosti v původním stavu, a tak se majitelé nemusí obávat ani takových nájemníků, kteří by měli tendence byt demolovat. Po celou dobu trvání smlouvy jsou navíc zajišťovány potřebné opravy a údržba a samozřejmostí je vybírání a upomínky nájemného.

Odpadají však i starosti s přepisem energií či se sháněním nových nájemníků, Bohemian Estates totiž na rozdíl od ostatních realitních kanceláří nespoléhá jen na realitní inzerci a nájemníky získává i díky dlouhodobé spolupráci s mezinárodními společnostmi, školami a cílenému marketingu v místě nemovitosti. V průměru je tak nový nájemník zajištěn do dvou týdnů od počátku hledání. Každý je zároveň prověřován v registru dlužníků, což je krok, který Bohemian Estates provádí jako jedni z mála. „Má-li případný nájemník byť jen jeden záznam v centrálním registru dlužníků, smlouvu s ním neuzavíráme. Zároveň používáme lety praxe prověřené a vypilované neprůstřelné smlouvy, které nám umožní se efektivně zbavit neplatících nájemníků. Každopádně v případě garantovaného nájmu majitel nemovitosti peníze za nájem inkasuje, i když nájemník neplatí nebo když není zrovna nemovitost obsazena,“ uvádí ředitel realitní divize společnosti Robert Poppl.

Služba je tak vhodná zejména pro ty, kteří chtějí pravidelně a bez starostí inkasovat peníze za nájem, a přitom se o nic nestarat. Ocení ji tedy například i ti, kteří byt koupili na hypotéku a nechtějí se dostat do eventuálních problémů. Cena za službu je určena na základě prohlídky, kdy je stanovena výše tržního nájemného. Z něj je poté bez poplatků odečteno přibližně 15 %, což se rovná nájemnému, které je po odsouhlasení podmínek majiteli nemovitosti garantováno.

Jedinou starostí klienta je tak prvotní odsouhlasení podmínek a podepsání nájemní smlouvy. Majitelé nemovitostí zároveň ocení i online systém evidující podrobné vyúčtování a další informace o nemovitosti.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: