Přemýšlíte nad podnikatelskou půjčkou? Povíme vám, kde si o ni zažádat!

Přemýšlíte nad podnikatelskou půjčkou? Povíme vám, kde si o ni zažádat!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Přestože se představa vlastního podnikání zdá být pro mnoho lidí lákavá, jen zřídka je tato cesta bez komplikací. Úspěšné podnikání totiž často závisí jen na jediném faktoru, a to na dostatku finančních prostředků. Ty jsou však potřeba nejen na rozjetí samotného podnikání, ale dále i na nákup materiálu, nákup nového vybavení nebo na motivaci zaměstnanců. Co když se ale potýkáte s finančními problémy a nemůžete tak investovat tolik, kolik by bylo reálně potřeba? Řešení nabízí Ferratum Business se svou půjčkou pro podnikatele.

O tu si mohou zažádat podnikatelé, jejichž roční obrat je alespoň 1,2 milionu Kč a jejichž fyzické podnikání je v České republice. Podnik musí dále fungovat déle než 12 měsíců a všichni vlastníci společnosti musí mít trvalé bydliště v ČR.

O půjčku je možné zažádat online na stránkách Ferratum Business, a to během několika málo minut. Podnikatelé obratem získají nabídku půjčky včetně splátek a úrokové sazby. Podmínky jsou naprosto transparentní a jednotlivé žádosti jsou schvalovány podle cash flow. Zároveň se neplatí žádné administrativní poplatky a není třeba zabývat se zbytečným papírováním.

O Ferratum Business

Ferratum Business, divize skupiny Ferratum Group vznikla za účelem pomoci malým podnikům v České republice a zatím má své kanceláře ve Stockholmu, Helsinkách, Liverpoolu, Vilniusu, Kodani, Perthu a nyní i v Praze. Společnost se zaměřuje zejména na malé a střední podnikatele, kteří potřebují provozní kapitál, konvenční bankovní financování je pro ně však příliš pomalé a komplikované. Hlavním pozitivem Ferratum Group je tak využití nejmodernějších technologií a vyškolených úvěrových specialistů, kteří umožňují schvalovat podnikatelské úvěry rychleji a častěji, bez požadavků na záruky, bez schůzek a papírování.

Jako podnikatelé tak můžete získat až 1,3 milionu korun s rozložením splátek do maximálně osmnácti měsíců.

Žádosti jsou v průměru schvalovány během jednoho pracovního dne, a tak je možné po schválení prakticky ihned začít pracovat s novým kapitálem. Ať už peníze potřebujete na nové vybavení nebo rozšíření působnosti, plánovat můžete v reálném čase. K dispozici jsou vám navíc odborníci z oboru, kteří mohou poradit v případě problémů.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: