Pozor na obranyschopnost těla na dovolené

Pozor na obranyschopnost těla na dovolené

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Z pracovních i ekonomických důvodů bývá společná letní dovolená ve většině českých rodin vrcholem léta. Cílem společného pobytu u moře nebo na chatě je obvykle na chvíli se odpoutat od každodenní rutiny, která organismus vyčerpává a psychicky svazuje. S letními teplotami ale přichází i nepříjemná infekční onemocnění, kterým je třeba se bránit.

K tomu, abychom přežili letní dovolenou bez újmy, potřebujeme být v dobré kondici, což se leckdy ne zcela daří. Opuštění domova a všech jeho čtyřnohých obyvatel vyžaduje totiž často dost náročnou organizační činnost a psychické vypětí zároveň.

Když už dovolenkáři konečně usednou do dopravního prostředku odpovídající finančním možnostem a míře strachu ze způsobu cestování v dnešní rozbouřené době, nemůžou se ubránit pocitu vyčerpání. První ofouknutí klimatizací nebo jediná kvasinka v bazénu způsobí nepříjemnosti v těch nejlepších dnech z roku.

Pokud jste nepodcenili přípravu k opuštění domova, nepodceňte ani přípravu vlastního těla. Jestliže bude vaše imunita vykolejená už před odjezdem, přijde veškerá snaha vniveč.

Pro účinnou obranu před oslabením imunity, využijte možnosti enzymoterapie, přibalte si s sebou například cestovní balení léku Wobenzym, který vám pomůže zrychlit a usnadnit průběh nechtěné infekce včetně mykóz, zbavit se otoků, nebo výrazně zkrátí dobu léčení po úrazech, operacích a dokonce i po přehnaném opalování. Máte-li ještě před dovolenou čas, vyplatí se posílit imunitu i správným doplněním vitamínů, proto dbejte i na zdravou a vyváženou stravu nejen před dovolenou, ale po celý rok.

Přibalte si s sebou cestovní balení léku Wobenzym, který vám případně pomůže zrychlit a usnadnit průběh nechtěné infekce včetně mykózy, zbavit se otoků, výrazně zkrátit dobu léčení po úrazech, operacích a dokonce i při popáleninách různého stupně, mj. i po přehnaném opalování. Máte-li ještě před dovolenou čas, vyplatí se posílit.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: