Povánoční detoxikace organismu a jak na ni

Povánoční detoxikace organismu a jak na ni

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční obžerství každoročně napáchá na nejednom člověku poměrně velkou neplechu. Není ale třeba se nějak striktně vzdávat všech tradičních vánočních pokrmů. Jezte během svátků umírněně a poté zahajte řízenou detoxikaci organismu. Povíme vám, jak na to.

Strava během svátků

Povánoční detoxikaci si lze výrazně zjednodušit, upravíte-li svůj jídelníček i během samotných svátků. Nikdo samozřejmě nečeká, že si budete odpírat štědrovečerní řízek a bramborový salát či cukroví, můžete ale zvolit zdravější varianty vánočního menu. Místo majonézy přidejte do bramborového salátu bílý jogurt a místo tradičního obalovaného kapra či řízku jej udělejte na přírodní způsob. Zkuste jej například ugrilovat nebo zapéct v troubě. Co se týče cukroví, poohlédněte se po receptech na nepečené cukroví, které pracují s ořechy, sezamem, vločkami apod. Vyvarovat byste se měli i přílišné konzumace alkoholu na vánočních večírcích.

Jak začít detoxikovat

Přečetli jste kvantum materiálů a webových stránek a stále nemáte jasno, jak vlastně detoxikovat? Než abyste zvolili ne zcela efektivní způsob nebo si, nedej bože, ublížili, zvolte raději očistu řízenou. Nejen, že zjistíte, kde konkrétně jsou vaše slabé stránky a na které orgány je třeba se zaměřit, ale v souladu s tím vám osvědčený terapeut doporučí i případné změny v životosprávě.  Centra řízené vnitřní detoxikace (metody C.I.C.) naleznete v Praze, v Plzni, v Ostravě a v Brně. Využít ale můžete i služeb osvědčených terapeutů, kteří pracují s metodou MUDr. Josefa Jonáše. Ti jsou velmi zkušení a pravidelně se účastní nejrůznějších vzdělávacích akcí.

První sezení

První schůzka s osvědčeným terapeutem trvá cca 45-60 minut, je naprosto bezbolestné a není třeba se na něj nijak připravovat. EAM přístrojem Salvia je indikována odezva na toxickou zátěž organismu a dle toho jsou určeny vhodné preparáty Joalis. Ty jsou zcela přírodní a je tak možné je užívat spolu s dalšími léky, nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů odezní.

Detoxikační kúra

Jedna kúra trvá cca 5-6 týdnů a poté je terapeutem zkontrolován její efekt. Nezřídka se stává, že je zapotřebí více kúr, vše záleží na závažnosti problému. Obvykle však pomáhají 2-3 návštěvy. Je také třeba pamatovat, že detoxikace je permanentní a nikdy nekončící proces, a tak je efektivní ji podstupovat na pravidelné bázi. Mnoho zákazníků se právě z toho důvodu po ukončení detoxikace rozhodne svého poradce navštěvovat pravidelně.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: