Posezónní dovolená nabírá na popularitě

Posezónní dovolená nabírá na popularitě

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Patříte mezi ty, kterým se v Česku nejvíc líbí v létě? Proč tedy odjíždět? Proč se v sezóně, přidávat do štrůdlů aut směrujících do přecpaných přímořských destinací nebo proč kupovat nejdražší letenky? Řešením bývají posezónní zájezdy.

Lidé, kteří nejsou vázáni prázdninovým volnem svých dětí anebo jsou dostatečně volnomyšlenkářští, aby se začátkem školního roku nenechali odradit, vyrážejí na zahraniční dovolenou v září, či říjnu kdy jsou ceny nižší. Hoteliéři spokojeně usměvaví nad naditými peněženkami z povedené sezóny, pouliční prodejci s přeškrtanými cenami unaveně netoliko vtíraví a pláže prázdnější.

Tak jako tak, tyto cestovatelské osvícence čeká stres spojený s přepravou nebo nenadálým úrazem a tak s sebou například nevezou lék Wobenzym jen pro případ rychlejšího hojení nežádoucích poranění, zhmožděnin a přehnaného opalování, ale nasazují enzymoterapii už před cestou pro rozpohybování lymfy coby prevenci otoků a posílení celkové imunity.

V tomto případě je totiž jedno, jestli je červenec nebo září, neb na dlouhé cestě autobusem, autem nebo letadlem, při čekání odletových halách otékají končetiny stejně nemilosrdně v létě jako v zimě.

Kdyby snad bylo nutné nasadit v průběhu dovolené antibiotika, enzymoterapie zlepšuje jejich účinnost a prokazatelně zkracuje průběh nemoci a hojení zasažených tkání.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: