Podzimní zdravotní rizika

Podzimní zdravotní rizika

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Přestože listí je v předposledním měsíci roku už dávno spadlé, jmenuje se tento měsíc listopad. Jedenáctý měsíc se honosí kauzami klouzavých neuklizených chodníků, silnic, následky změny letního času na zimní, čas chladu a nebezpečných chřipek.

Je dobré nenechat se překvapit skutečnou ledovkou a bez ohledu na to, kdo co zanedbal, naboural a neuklidil, udržet dekórum i sebe a nezlomit si, při pádu na listopadovém spadlém listí nebo ledu, žádnou končetinu.

Stane-li se tak, nezapomeňte kromě právní kanceláře nasadit i lék Wobenzym, který zkrátí vaše trápení s hojením, zaktivuje vlastní tělesné imunitní reakce a odbourá otok. Enzymová terapie navíc zlepší poúrazový stav. Doporučuje se nasadit bezprostředně po ošetření dvě dávky denně po sedmi dražé léku Wobenzymu, který podpoří cirkulaci lymfy a krve v organismu, a tak zrychlí přísun protilátek potřebných k co nejkvalitnějšímu hojení.

Využijte podzimní módy, která nahrává v zahalování nejen tělesných partií, které netoužíme vystavovat na odiv, ale nabízí i praktičnost v podobě patřičně teplých plédů, šál, čepic a rukavic, které nemusí být za každou cenu barevně sladěné. Stačí jen zvolit styl a celkové vyznění outfitu.

Největší dojem samozřejmě uděláte, pokud kráčeje ulicí s houpavými pohyby v bocích nebudete prskat a smrkat do kapesníků stejně, jako většina kolemjdoucích v té době. Nechcete-li podlehnout všudypřítomným virózám podzimních mlh a smogů, užijte enzymovou kúru Wobenzym už preventivně, abyste svou imunitu měli nastartovanou pro případ, že přes veškerou snahu někde prochladnete nebo se budete přímo starat o nemocného.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: