Podnikatelské půjčky rychle, bez zajištění a zároveň bezpečně? Jsou takové na trhu

Podnikatelské půjčky rychle, bez zajištění a zároveň bezpečně? Jsou takové na trhu

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Potřebujete peníze na financování začátku svého podnikání, nebo jste naopak svůj podnik už rozjeli a potřebujete zainvestovat do provozního kapitálu? Český bankovní trh nabízí malým a středním podnikatelům mnoho možností v oblasti financování. Ne každá z nich je ale zrovna optimální pro vaše momentální firemní potřeby. Současná nabídka však zahrnuje i bezpečné rychlé půjčky bez zajištění od bankovních ústavů, které vám rychle zprostředkují požadované finance.

Zdravé finance ve firmě

Jednou z největších výzev malého a středního podnikatele je udržet zdravé cash flow. Zjednodušeně řečeno, pozitivní cash flow je třeba pro to, aby podnikatel generoval zisky. Je to stav, kdy vám do firmy přichází více peněz, než z ní vychází na nejrůznější účely. Pozitivní cash flow je ideálním stavem, který je ale těžko udržitelný. Malí a střední podnikatelé často řeší problémy v situacích, kdy objem vydaných peněz překročí objem příchozích plateb. Přesto musí být schopni každý měsíc zaplatit svým zaměstnancům a obchodníkům výplaty nebo pokrýt neočekávané výdaje. Nezáleží na tom, jaké prodeje a zisky předpovídáte ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Tyto náklady je třeba uhradit bezprostředně po jejich vzniku, a to nezávisle na předpovídané ekonomice vaší investice. V těchto případech je potřeba reagovat rychle.

Jak probíhá žádost ve standardní bance?

Žadatel o úvěr by se měl na první schůzku s firemním bankéřem vybavit alespoň jedním dokladem totožnosti, výpisem z příslušné podnikatelské evidence – to znamená z živnostenského nebo obchodního rejstříku, popř. z jiné evidence, podnikatelským záměrem, doklady, které ho opravňují k zastavení nemovitosti nebo vyjádření osoby o jejím ručení za poskytovaný úvěr. Nezbytnou součástí žádostí o podnikatelský úvěr jsou i výpisy o bezdlužnosti a to z finančního úřadu, zdravotní pojišťovny a správy sociálního zabezpečení. Klasickému papírování se v bankovních ústavech nevyhnete – administrativní procesy zatěžují celý proces schválení a zprostředkování půjčky.

Finanční injekce rychle a bezpečně

Bankovní ústavy nabízejí řadu produktů pro podnikatele, jejichž schválení a poskytnutí je svázané s časově náročnou administrativou a nutností předložit propracovaný byznys plán. V rámci podnikání ale často nastávají situace, kdy je potřeba okamžitého vydání peněz. Na tuto podnikatelskou potřebu reaguje novinkový produkt Ferratum Business, který pomáhá vaše podnikání vždy udržovat ve zdravém flow. Jeho konkurenční výhodou je rychlost, chytré řešení a nekomplikovaný proces zprostředkování peněz až do částky 1 300 000 Kč bez nutnosti zástavy. O půjčku si můžete zažádat pohodlně online vyplněním krátkého formuláře, který nezabere déle než 5 minut. Průměrné schválení žádosti netrvá déle než jeden den – potřebný provozní kapitál tedy získáte bez nutnosti zatěžující administrativy během jediného dne.

O Ferratum Group:

Ferratum Group je mezinárodní poskytovatel mobilního bankovnictví a digitálních spotřebitelských a malých firemních úvěrů, distribuovaných a spravovaných mobilními zařízeními. Společnost Ferratum, která byla založena v roce 2005 a sídlí v Helsinkách ve Finsku, se rychle rozrostla do 25 zemí Evropy, Afriky, Jižní a Severní Ameriky a Asie a Tichomoří.

 

Jako průkopník v oblasti technologií digitálních a mobilních finančních služeb je společnost Ferratum v čele revoluce digitálního bankovnictví. Mobilní banka společnosti Ferratum, která byla uvedena v roce 2016, je inovativní platforma pro mobilní bankovnictví nabízející celou řadu bankovních služeb včetně digitálních plateb a převodů v reálném čase v rámci jedné aplikace. V současné době je k dispozici na pěti evropských trzích. V čele s jeho zakladatelem Jormou Jokelou má Ferratum přibližně 1,9 milionu aktivních a bývalých zákazníků, kteří mají nebo v minulosti měli jeden nebo více úvěrů (data k 31. prosinci 2017), z nichž více než 780 000 zákazníků má otevřený mobilní bankovní účet nebo aktivního zůstatek úvěru za posledních 12 měsíců.

 

V České Republice poskytuje společnost bankovní spotřebitelské úvěry pod značkou Ferratum Money a nově také podnikatelské úvěry pod značkou Ferratum Business.

 

Ferratum Group je vedena v Prime Standard Frankfurtské burzy cenných papírů pod symbolem „FRU“. Další informace naleznete na adrese www.ferratumgroup.com.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: