Podnikatelské půjčky jsou mnohdy jediným řešením, jak zachránit své životní dílo. Kterou vybrat?

Podnikatelské půjčky jsou mnohdy jediným řešením, jak zachránit své životní dílo. Kterou vybrat?

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Představa života podnikatele je pro mnohé lákavá. Málokdo vám ovšem řekne, že jde o procházku růžovým sadem. Naopak, podnikání často provází neúspěch, který je ve většině případech následkem nedostatku financí. Věříte-li ovšem ve své podnikání, peníze by vás neměly zastavit. Poskytovatelé půjček jsou navíc v Čechách k podnikatelům vstřícní a je si tak z čeho vybírat.

Novinkou na trhu, která přináší rychlejší a jednodušší způsob, jak získat podnikatelskou půjčku je například i půjčka pro podnikatele do výše až 1,3 milionu korun od společnosti Ferratum Business, divize tradiční a zavedené skupiny Ferratum Group. Ta byla založena, aby podpořila malé podniky v České republice a umožnila tak splnit požadavky podnikatelů, pro něž je konvenční bankovní financování komplikované a pomalé.

Jak to funguje?

Pro získání podnikatelské půjčky od Ferratum Business je nutné splňovat několik základních kritérií. Mezi ně patří například místo fyzického podnikání v České republice, roční obrat alespoň 1,2 milionu Kč a délka fungování podniku déle než dvanáct měsíců. Nutné je také mít otevřený zvláštní podnikatelský účet a aby všichni vlastníci společnosti měli trvalé bydliště v České republice.

Následně je možné na webových stránkách Ferratum Business zažádat o půjčku online, a to během několika málo minut. Obratem získáte nabídku půjčky včetně měsíčních splátek a úrokové sazby. Podmínky jsou naprosto transparentní a jednotlivé žádosti jsou schvalovány podle cash flow. Podnikatelé zároveň neplatí žádné administrativní poplatky a nemusí se zabývat zbytečným papírováním.

Finanční pomoc během pár dnů

Žádosti jsou v průměru schvalovány během jednoho pracovního dne, a tak je možné po schválení prakticky ihned začít pracovat s novým kapitálem. Ať už peníze potřebujete na nové vybavení nebo rozšíření působnosti, plánovat můžete v reálném čase. K dispozici jsou vám navíc odborníci z oboru, kteří mohou poradit v případě problémů. Visí-li tedy nad vaším podnikáním Damoklův meč, udělejte, co je vašich silách, aby vaše celoživotní práce nebyla ohrožena.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: