Podarujte své blízké originálními dárky na Vánoce

Podarujte své blízké originálními dárky na Vánoce

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Dochází vám pomalu čas i nápady a vy nevíte, co komu u příležitosti letošních Vánoc pořídit? Sestavili jsme pro váš žebříček pěti nejoblíbenějších vánočních dárků. 

Kvalitní kosmetika

Kvalitní kosmetika neurazila snad ještě nikoho, naopak se jedná o praktický dárek. Zapomeňte však na již předpřipravené balíčky, které jsou k dostání v drogeriích a poskládejte kosmetický balíček po svém. Zapřemýšlejte, zda se chcete soustředit na vlasovou kosmetiku, na líčení či na tělovou kosmetiku a zalovte ve vodách internetu. Kvalitní vlasové produkty, a i kadeřnické pomůcky naleznete například na e-shopu Puls.cz.

Dobrý skutek

Pokud nevíte, co si pod pojmem dobrý skutek představit, můžeme vám trochu napovědět. Jménem někoho jiného přispějte na krmení pro zvířátka v zoo, darujte oblečení či hračky opuštěným dětem, pošlete krávu do Afriky nebo se finančně postarejte o potřeby vybraného zvířete v útulku. Přispět se dá ale i na rozvoj lesů, výstavbu dětských školek v rozvojových zemích či na týrané matky s dětmi. Fantazii se meze nekladou, jen se zamyslete nad tím, co by vámi obdarovaná osoba preferovala a podle toho hledejte.

Zážitek

Zážitková turistika je v Čechách posledních pár let na svém vrcholu a nabídka zážitků je opravdu pestrá. Mezi standardní zážitky, které jsou na trhu už několik let, patří jízda sportovním vozem, let balonem, tandemový seskok či nejrůznější kulinářsky laděné balíčky. Poměrnou novinkou jsou ale i tematicky laděné pobyty. Váš blízký si tak může na den vyzkoušet, jaké to je být farmářem, vinařem nebo pasákem koz.

Ruční výroba

Pokud do dárku chcete investovat raději čas než peníze, zkuste se poohlédnout po nejrůznějších DIY webových stránkách. Doma poté podle návodu můžete vyrobit kosmetiku, domácí dekorace a další vychytávky. Hitem letošního roku mají také být jedlé dárky, pokud tedy nejraději uplatňujete svůj talent v kuchyni, zkuste vymyslet něco, co je jednak trvanlivé a jednak chutné. Řeč je o bylinkových likérech, domácích bonbonech a pralinkách apod.

Dovolená

Jako dárek může sloužit i dovolená. Na tu se můžete dotyčnému složit s ostatními členy rodiny nebo přáteli. A pokud v tomto dárku jedete sólo, nemusíte hned kupovat celou letenku. Pořiďte například kasičku, do které dáte něco do začátku a na kasičku nalepíte štítek s nápisem ‚Na dovolenou‘. Takto zároveň můžete dát peníze do začátku prakticky na cokoli, a to na bydlení či na nové auto.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: