Plánujete firemní vánoční večírek na poslední chvíli? Nezoufejte, máme pro vás ideální řešení!

Plánujete firemní vánoční večírek na poslední chvíli? Nezoufejte, máme pro vás ideální řešení!

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční večírek je v dnešní době naprostou nutností ve velkých i menších firmách. Pokud jste však jeho důležitost letos opět podcenili a teprve začínáte s organizací, možná jste narazili na jeden zásadní problém. V druhé půlce listopadu je většinou již všechno zarezervováno. Není ale důvod si zoufat. My totiž víme o místě, kde dost možná ještě volný termín najdete.

Zámecký resort Dětenice

Řeč je o Zámeckém resortu Dětenice, který je mnohým známý především díky Středověké krčmě, která do této malé obce již roky láká návštěvníky z Čech i zahraničí. Jak však sám název napovídá, v Dětenicích najdete mnohem více než jen Středověkou krčmu. Součástí areálu je i překrásný barokní zámek se zámeckým parkem, pivovar a dva hotely.

A právě z toho důvodu je toto místo pro organizaci firemního vánočního večírku ideální. Své zaměstnance tu totiž pobavíte, napojíte a nakrmíte a nakonec i uložíte ke spánku. Večírek se navíc může konat v historických prostorách zámku, což je sám o sobě zážitek, na který vaši zaměstnanci jen tak nezapomenou. Pronajmout si lze jednotlivé salonky, jejich část či i celý zámek a zámecký park. „Chce-li někdo spojit práci se zábavou, v kterémkoli ze zámeckých salonků můžeme uspořádat konferenční místnost. Samozřejmostí je poté zapůjčení plátna, flipchartu a dataprojektoru. A přestože si zakládáme na dobové atmosféře, v některých saloncích je i možnost připojení wifi,“ vysvětluje Aneta Ondráčková, marketingová manažerka dětenického komplexu.

Večírek je zároveň možné naplánovat již od rána či dopoledne a zpestřit si ho odpolední prohlídkou zámku či zámeckého pivovaru. „Jako doprovodné akce nabízíme například uvítání hostů halapartníky a trubači, výstřely z děla, středověké soutěže v zámeckém parku, prohlídku zámku a pivovaru v doprovodu Albrechta z Valdštejna nebo třeba i půlnoční ohňostroj. Fantazii se meze nekladou,“ dodává Ondráčková.

Pro svůj tým však můžete nechat uspořádat i bojovku, která se přizpůsobí požadavkům každé skupiny. „V praxi funguje naše bojová hra dost obdobně, jako si to pamatujete z dětských táborů. Jednotlivé skupiny musí najít stanoviště, která se nacházejí po resortu a plní různé úkoly, které jsou jim zadány rytířem, ježibabou, lukostřelcem či pekelnici,“ říká Aneta Ondráčková.

Stravování je poté během celé akce zajištěno ve Středověké krčmě, která je sama o sobě zážitkem, ať už kvůli výborným dobovým pokrmům či kvůli originální atmosféře. Máte-li ovšem jakékoli jiné požadavky, neváhejte zjistit situaci. Dětenický resort totiž slibuje zážitky ušité na míru zákazníkům.

„Troufám si říct, že pro nás není problém snad nic. Naopak máme rádi výzvy a vždy nás potěší, když zrealizujeme něco, co se zdálo být nerealizovatelné. Přemýšlí-li tak někdo o tom, že by uspořádal vánoční večírek pro své zaměstnance právě u nás, nechť nás kontaktuje přes kontaktní formulář na webových stránkách. Nějaké volné termíny do Vánoc snad ještě najdeme. A pokud ne, v módě jsou nyní i lednové firemní akce,“ uzavírá s úsměvem Aneta Ondráčková za Zámecký resort Dětenice.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: