Patříte mezi vášnivé fotografy? Darujte k Vánocům své výtvory

Patříte mezi vášnivé fotografy? Darujte k Vánocům své výtvory

vloženo do: VZTAHY | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Jste-li jedni z těch, kteří nedají fotoaparát z ruky, vaše sbírka náhodných momentek pravděpodobně čítá nespočet úsměvných exemplářů. A byla by škoda se o ně nepodělit. Vyberte z vašich úlovků ty nejlíbivější a podarujte blízké fotoknihou.

Tradice uchovávání rodinných alb s rozvojem chytrých telefonů a sociálních sítí poněkud upadá. Každý v dnešní době fotky dohledá na internetu či u sebe v telefonu, a tak není potřeba mít vzpomínky na jednom místě tolik palčivá, jako bývala. Přesto si určitě vzpomenete na večery, kdy jste volný čas trávili náhodným listováním starých fotografií a smáli se tomu, jakého dopuštění se na vás kadeřnice dopustila, když vám bylo pět let. A právě to je jeden z mnoha důvodů, proč tuto tradici opět zavést.

Nespornou výhodou technického pokroku je ale možnost být více kreativní a obyčejná alba proměnit v umělecká díla. Všechny své nápady tak můžete zrealizovat ve fotoknize. „Před Vánoci jsme vždy v jednom kole, obliba fotoknih stále stoupá. Na našich stránkách je ale možnost si fotoknihu vytvořit během chvíle v online editoru, aniž by byla potřeba instalovat jakýkoli program, tudíž si zákazník může vybrat, zda konečný výtvor bude na nás či na něm.“ říká majitel e-shopu tiskarena.cz Jakub Černý.

Vybrat si můžete z nabídky tvarů, vázání i motivů a dodací lhůta je obvykle do pěti pracovních dnů. Fotoknihu tak stihnete i v případě, že patříte k těm, kteří shánění dárků nechávají na poslední chvíli. Fotokniha je výborným dárkem pro každého, na kom vám záleží a pro koho chcete něco více než nicneříkající poukazy či balíčky ponožek pro všechny příležitosti. „K loňským Vánocům jsem nechávala udělat fotoknihu pro svojí mamku. Stála necelých 300 korun a mám podezření, že ji dojala mnohem více než pobyt v lázních, který jsme jí kupovali společně s tátou.“ uvádí dvacetiletá studentka z Králova Dvora Tereza.

Přetéká-li tedy váš hard disk všemi možnými fotografiemi z průběhu let, využijte je na vánoční dárek, který je skvělou upomínkou na společně strávené roky. Protože vzpomínky mohou časem vyblednout a nikdy není na škodu si připomenout, jaké to vlastně dříve bylo.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: