Organizace vánočního večírku nemusí být noční můra, víte-li na koho se obrátit

Organizace vánočního večírku nemusí být noční můra, víte-li na koho se obrátit

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Vánoční večírky jsou nedílnou součástí firemní kultury a jejich plánování by nemělo být opomíjeno. Avšak firmy, které nedisponují příslušným oddělením, které by se tohoto úkolu mohlo zhostit, mají tendence tuto každoroční sešlost plánovat na poslední chvíli, čemuž následně odpovídá zejména kvalita večírku. Jste-li v podobné situaci i vy, nezoufejte. Přinášíme vám totiž tip na místo, kde za vás veškerou zodpovědnost a starosti přejmou zkušení event organizátoři.

TEPfactor Slapy

Řeč je o unikátním zábavním centru TEPfactor Slapy nacházející se v malé obci Chotilsko, kam každoročně vítají tisíce návštěvníků bez ohledu na povahu, společenské postavení či věk. Potkáte tu tak nejen pracovní kolektivy či rodiny, ale také skupiny přátel a všech ostatních, kteří si chtějí otestovat své limity. To je totiž jednou z hlavních náplní této adrenalinové hry, pro kterou se stala inspirací populární soutěž Pevnost Boyard.

tepfactor

Hra TEPfactor se skládá z 25 úkolů, které řeší a překonávají týmy po dvou až pěti lidech a které mají za úkol prověřit týmového ducha a stejně tak dovednosti jednotlivých hráčů. Před začátkem hry si účastníci mohou vybrat ze čtyř kategorií úkolů, přičemž každá kategorie se zaměřuje na něco jiného. „Na výběr máme kategorie zaměřené na logiku, zručnost, fyzičku a trpělivost. Každý kolektiv si tak může vybrat oblast, ve které se cítí nejsilnější. Nelze však jednoznačně určit, zda je nějaká z kategorií jednodušší než ty ostatní. Pro všechny úkoly v TEPfactoru je totiž nejdůležitější týmová spolupráce, bez které je plnění jednotlivých úkolů skoro nemožné,“ vysvětluje manažerka TEPfactoru Lucie Chalupecká. Ta zároveň dodává, že právě spolupráce jednotlivých účastníků je hlavní ideou celé hry a zároveň i důvodem, proč je toto místo oblíbené pro pracovní kolektivy. „Nenapadá mě důležitější důvod firemních akcí, než je stmelení kolektivu, a na to jsme tu odborníci. Firmám však můžeme nabídnout mnohem více,“ říká Lucie.

Zábavní centrum TEPfactor totiž disponuje i jiným vybavením, jako jsou například konferenční prostory či originální ubytování v plážových chatkách. Ty jsou stejně jako vše v areálu pod střechou, a tak je v nich možné nocovat celoročně. „Firmám můžeme nabídnout vlastní konferenční místnost s veškerým potřebným vybavením, takže mohou spojit práci se zábavou. To by však na vánoční večírek nedoporučoval,“ dodává s úsměvem Lucie.

V TEPfactoru je poté možné zařídit i profesionální catering a zábavu či jiný doprovodný program. „Při organizaci firemních akcí vycházíme z mnohaletých zkušeností a troufám si říct, že dokážeme splnit i ta nejnemožnější přání. Stačí nás kontaktovat telefonicky či emailem a po objasnění všech požadavků se beze všeho pustíme do práce. Vše je jen o domluvě a naším cílem je zbavit vedení firmy jakýchkoli starostí a uspořádat večírek, na který ani jeden zaměstnanec nezapomene,“ uzavírá Lucie Chalupecká za TEPfactor.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: