Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Pokud letos žádné novoroční předsevzetí neplánujete, po vstupu na váhu se hned jedno případné zjeví. Po Vánocích má mnoho labužníků pár kilo nahoře! Takže se to nabízí: zdravější režim, žádné pohádkové civění na televizi a internet, lehčí strava a sport. U něj ale pozor na zdravotní rizika!

Fitness centra praskají ve švech, lidé se pouštějí ze svahů, bruslí, brázdí sjezdovky na prkně, sáňkují, běhají…

Ale pozor, novoročně překvapené tělo je náhlou změnou životního stylu velmi zaskočeno. Některé jeho partie dokonce zcela nezvládají a s pocitem, že se situace vymyká kontrole se vymykají také. A nejen to.

Vymknuté nohy, zlomené ruce, naraženiny, rány z hokeje… Teprve poté se tělo konečně vrací k původním aktivitám jako je leh, sed, brázdění po internetu a surfování po televizních kanálech. To vše zaštítěno rekonvalescencí a případně i pooperačním hojením.

Kromě dodržování základních lékařových rad a příslušné konzervativní či pooperační léčby je dobré důvěřovat i odborníkovu dalšímu doporučení, a to nasadit i mezi svéráznými lékaři chirurgických oborů oblíbenou a osvědčenou enzymovou kúru, která omezí otoky na minimum, podpoří cirkulaci lymfy a krve v organismu, takže se zrychlí přísun protilátek potřebných k co nejkvalitnějšímu hojení.

Lék Wobenzym s unikátním složením obdobných enzymů, které lidské tělo samo užívá, aktivuje vlastní obranyschopnost organismu a umožňuje zásadně zrychlit pacientovu rekonvalescenci.

I lékaři mají totiž radost, když se jejich pacienti dobře a rychle hojí! Částečně z vrozeného altruismu, dílem jde o profesní čest. A to pro pacienty není vůbec špatně.

Pacientům pak enzymoterapie dovolí začít nový rok po druhé a uměřeněji. Ale ani v leže není třeba rezignovat na tu část předsevzetí, která zmiňovala lehkou stravu a zírání na konzum. Můžete si například vygooglit trasu pro příští pěší výlet.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: