Novoroční lyžování skýtá zdravotnická rizika

Novoroční lyžování skýtá zdravotnická rizika

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Pod stromečkem letos mnoho lidí objevilo lyže, snowboard, helmu a nadšení z něj vede k nutkání novou „ježíškovskou“ sportovní výbavu patřičně vyzkoušet. Je třeba ale dbát na zdravotní nástrahy zimních sportů.

Podle aktuálních sněhových podmínek se lidé vydávají na tuzemské či zahraniční kopce a brázdí upravené sjezdovky. Po celou dobu pobytu chce spousta rekreantů stihnout co nejvíc, lámou rekordy v počtu sjezdů za den a z permanentky těží maximum.

Pro nezbytnou dokumentaci nezapomenutelných zážitků pózují v postavení na většinou nezáživných fotografiích. Na těch naopak velmi zábavných bývají spíš přistiženi v polohách neladných až nedůstojných. Někdy i s rovněž nezapomenutelnými následky jako je utržený meniskus a polámané končetiny. A novoroční dovolená nabývá nových rozměrů…

Ležíce pak zasádrováni doma nebo dokonce v nemocnici, mají dostatek času na úpravu a revizi posledních fotografií před úrazem. V rámci hojení je vhodné nasadit enzymoterapii, kvůli rychlému hojení.

Lék Wobenzym nastartuje úrazem otřesené tělo, omezí otoky, zkrátí a zkvalitní hojení. A kromě toho i významně zmenší bolest.

3x denně 5 dražé Wobenzymu dává důvodnou naději, že nemocniční pokoj na jakkoli renomované podhorské klinice bude brzy opuštěn, díky enzymoterapii v co nejkratší možné době.

Seznam horské výbavy pro příště doplňujte o položku lék „Wobenzym“, uberte lahvinku pro zahřátí a přidejte novoroční předsevzetí, že budete pozornější a enzymy tak využijete už jen preventivně na posílení imunity!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: