Nikdy se to nehodí…

Nikdy se to nehodí…

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Neexistuje žádné období, kdy by se vyloženě hodilo něco si zlomit, vymknout nebo natáhnout. K úrazu se dá přistoupit psychosomaticky, a zatímco ležíte s nohou v sádře u stropu, můžete si říkat, že jsme měli zpomalit už dávno, tělo si samo řeklo… Jenže se stoickým klidem přijme pořezanou nohu zrovna těsně před odjezdem na dovolenou k moři málokdo.

I ten největší kliďas a pragmatik ve skrytu duše zatouží po zázračném uzdravení, kdy by se před zraky svědků rána bez zjizvení zacelila.

Těžko se po nastalém neštěstí honí pověstný Bych a dovolává se nasazení chráničů, helmy, zapnutí bezpečnostních pásů nebo jízdy po cyklostezce. Ale určitý zázrak v pravém smyslu se zařídit dá.

Dokonce samotní lékaři chirurgických oborů, kteří jsou jinak nad orální medikaci lehce povzneseni, neboť za účinné považují pouze své skalpely, shledávají „pilulkovou“ enzymoterapii jako vysoce podpůrnou. Enzymy v podobě léku Wobenzym sami svým pacientům vřele doporučují, protože mají letitou osobní zkušenost, že pacienty pak neobtěžují pooperační zánětlivé komplikace a rychle se hojí.

Funguje to tak, že Wobenzym coby lék systémové enzymoterapie obsahuje pečlivě vybrané enzymy, které obdobně jako naše vlastní pomáhají rozpohybovat imunitní reakce našeho těla. Jejich přísun zvenčí tuto práci zrychlí a zefektivní. Následně je přísun protilátek, a tedy i hojení rychlejší, zánět eliminován na řízené minimum a bolest k radosti pacientově taktéž.

I lehké poranění při nedostatku péče nebo zanedbání může způsobit velké problémy. Rána, která vyžaduje sešití, zlomenina či poranění měkkých tkání nás může knokautovat na několik týdnů. A právě Wobenzym, konkrétně 2x denně 8 dražé, nás může vysekat z nejhoršího a zkrátit poúrazové hojení tak, abychom na dovolenou byli schopni nejen odjet, ale užít si ji. Každopádně je dobré mít s sebou na dovolenou cestovní balení, které stejným principem pomůže nejen při úrazu, ale i při spálení od slunce, otoku z cestování, drobných oděrkách nebo třeba nachlazení z klimatizace.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: