Nejjednodušší způsob, jak dostat kousek přírody do interiéru

Nejjednodušší způsob, jak dostat kousek přírody do interiéru

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Počasí se konečně umoudřilo a slunečné dny nás vyhání z domova načerpat novou energii do přírody. Procházka mezi vzrostlými stromy mimo dosah neutuchajícího hluku velkoměsta nás dokáže dostat zpět do formy i po dlouhém zimním období. Nemusíte věšet hlavu, pokud vám krátké procházky nestačí nebo je nestíháte kvůli vysokému pracovnímu nasazení. Dekor dřeva v interiéru vám správnou atmosféru pomůže znovu naladit.

 

Nábytek v imitaci dřeva je bytovými designery velmi oblíbený, nepodceňte však význam podlahové krytiny. Dřevěné podlahy nepatří pouze na chalupy a do venkovských stavení. Nechcete mít s údržbou zbytečně příliš práce? V dnešní době jsou imitace nejrůznějších typů dřeva k nerozpoznání od pravého. Strukturu dřevěných podlah, o které je ale potřeba pravidelně pečovat, mají často i vinylové podlahy. Chůze po nich vám dá pocit, jako byste se procházeli v lese mezi duby či borovicemi.

 

Vinylové podlahy jsou velmi odolné a snadno se udržují. Stačí je pouze vysát luxem a zbavit prachu vlhkým mopem. V případě silnějšího znečištění lze použít přípravek určený přímo na vinylové podlahy. K ošetření vinylové podlahy existují speciální přípravky, které vytvoří na povrchu ochranný film. Ten brání zanešení špíny do porézního povrchu strukturovaného vinylu. Použití je velice jednoduché a stačí jej zařadit k běžnému úklidu jednou měsíčně. Snížíte tak přilnavost každodenních nečistot.

 

Novinkou na českém trhu jsou vinylové podlahy se zámkovým systémem Life Click. Belgický výrobce bere v potaz jejich možnou vysokou zátěž. Z tohoto důvodu vytvořil produkt s celkovou tloušťkou vinylu 4,5 mm a nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Je proto vhodný do každého prostoru v domácnosti. Díky mnoha dřevěným dekorům je možné novou podlahu zkombinovat i s již zařízeným interiérem a dodat mu nádech nekonečného lesu. Širokou nabídku mají momentálně pouze v Koberce Trend.

 

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: