Nakupujete přes e-shop? Nezapomeňte na své možnosti

Nakupujete přes e-shop? Nezapomeňte na své možnosti

vloženo do: STYL | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Online nákupy se těší čím dál tím větší oblibě. Přesto mnoho zákazníků u některých druhů zboží stále raději preferuje výběr a nákup v kamenných prodejnách. Tam totiž mohou zboží vyzkoušet a nekupují zajíce v pytli. Revoluční služba FerBuy má toto ovšem změnit.

Úskalí online nákupů

Jako vše, i online nakupování s sebou nese jistá úskalí. Mezi ty největší patří komplikovanější a podstatně delší cesta od prodejce k zákazníkovi a v případě reklamace stejně tak dlouhá cesta od zákazníka k prodejci. V případě vadného zboží, které je třeba vrátit, tak vzniká poměrně složitý proces s něčím, za co jsme už dávno zaplatili. Jak lidé, kteří mají s online nákupy zkušenosti, ale uvádí, problém často představují i neověřené e-shopy, nemožnost platby kartou online či nedostatečná komunikace ze strany prodejce. Strach z utrácení peněz za něco, co jsme ještě nikdy neviděli ani nevyzkoušeli, má ovšem začít postupně mizet. Díky novému způsobu platby mají totiž zákazníci možnost za zboží zaplatit, až když si jsou jeho kvalitami jistí.

FerBuy

Řeč je o FerBuy, jednoduchém a bezpečném platebním řešení pro online obchody a jejich zákazníky, založeném na principu „kup teď, zaplať později“. Díky tomu mohou zákazníci nakupovat z pohodlí domova a objednávku zaplatit až za 14 dnů, když už mají zboží doma a vyzkoušeli si ho. FerBuy zároveň umožňuje objednat zboží na úvěr a zaplatit jej pomocí splátek. Tuto službu nejvíce uvítají nejen ti, kteří v danou chvíli nemají dostatek financí, ale také ti, kteří neradi utrácejí za něco, co na vlastní oči ještě ani neviděli. Pokud je za zboží zaplaceno do dvou týdnů, celá služba je zdarma a nepřipisují se žádné úroky. S těmi je ale třeba počítat v případě výběru nákupu na splátky.

Jak služba funguje

Na e-shopech, které s FerBuy spolupracují si klienti vyberou zboží, které chtějí koupit, a při zadání způsobu platby kliknou na možnost odložené platby s FerBuy. Dále vyplní formulář a během chvíle obdrží SMS s kódem, který zadají na webové stránky a potvrdí platbu. Poté už je čekají až objednané zboží dorazí, aby ho mohli převzít, zkontrolovat a vyzkoušet a na základě spokojenosti jej zaplatit či vrátit. Pokud se stane, že je již zakoupené a zaplacené zboží třeba reklamovat, lze kontaktovat e-shop, který v případě uznání reklamace vrácení peněz s FerBuy vyřídí. Peníze jsou poté na účet připsány během několika pracovních dnů.

Tento způsob online nákupu a plateb je oceňován zejména u elektroniky, sportovního vybavení nebo oblečení, u kterého se může jednoduše stát, že nebude zcela vyhovovat. Okruh internetových obchodů, se kterými FerBuy spolupracuje, se ale každým dnem rozrůstá a poskytuje tak zákazníkům pestrou škálu možností, kde nakupovat. V současnosti mezi partnery najdeme více jak 100 e-shopů, od lékáren přes elektroniku až po módní doplňky.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: