Mykóza se nenosí…

Mykóza se nenosí…

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

 

Víte, co patří mezi letošní módní hity? Placky a připínáčky jako v devadesátkách, výrazné rukávy, ovocný dekor a kromě svěží zelené, nejlépe odstín Greenery, jak velí Pantone Color Institute v New Yorku, také letos budou trendy spíše nevýrazné barvičky. Béžová, hnědá, šedá, jemně meruňková, a jste-li naladění na trendy, pak maskáčové variace.

Jestli nejste zrovna ostře sledovaná celebrita, ale jste veselá, milá a příjemná, nebojte, nikdo vás nebude stavět na módní pranýř. Lidi jistě dovedete upoutat vlastním kouzlem osobnosti, aniž byste potřebovala převlek.

Příjemnou sebejistotu obvykle nabýváme, pokud jsme zdravé. My dívky, ženy, matky a babičky jsme zvyklé a často okolnostmi nucené fungovat naplno, i když tělo stoprocentní není. A když se zdravotní problém navíc skrývá pod sukní, nemíváme nejmenší chuť sdělovat okolí svoje zdravotní neduhy a žádat o vykrytí našich povinností. Ale pozor! Mykózy neboli kvasinkové infekce je onemocnění, které nám nejen znepříjemňuje život, ale oslabuje organismus jako kterákoli jiná infekce sliznice. Přijde nám přirozené, že máme-li rýmu a kašel, omezíme naši aktivitu tak, abychom měli sílu se co nejrychleji uzdravit. Ale tuhle neviditelnou chorobu často navenek ignorujeme, i když je naším opakovaným hostem a antimykotika přestávají zabírat. V takovém případě jde o chronické oslabení imunity intimních partií.

Stejně jako lze řešit chronické záněty horních cest dýchacích, je naštěstí i verze pro ty „dolní“ cestičky. Enzymová terapie vykazuje lékařsky potvrzené výsledky v léčbě chronických mykóz (před enzymovou kúrou až 12x ročně!) tak výrazné, že ženy přestávají tímto onemocněním trpět zcela, nebo se sníží četnost na 10–15 %.

Pokud jste pro výše uvedená témata cílová skupina, pořiďte si na letní sezónu třeba zelenkavou šálku, připínací placku s jahodou a lék Wobenzym pro 6 až 10 týdenní enzymovou kúru. Mykózy se prostě nenosí ani letos!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: