Metoda řízené vnitřní očisty dokáže trvale vyřešit problémy s přecitlivělostí kůže

Metoda řízené vnitřní očisty dokáže trvale vyřešit problémy s přecitlivělostí kůže

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Kůže je největším orgánem lidského těla. Odděluje nás od okolního světa, chrání a zajišťuje styk s vnějším prostředím. Avšak nejen to. Můžeme ji chápat také jako mapu organismu odrážející stav a fungování dalších tělesných ústrojí. Na různých částech těla se na kůži projevují toxická zatížení jednotlivých orgánů. Jinými slovy, přecitlivělost kůže a sliznic v určitých partiích může signalizovat narušený imunitní systém, jenž v boji s nahromaděnými toxiny selhává.

Atopický ekzém, akné, lupénka, dermatitida, herpes. Lékařská věda má pro ekzémy a zánětlivé poruchy kůže odborné názvosloví a při jejich řešení postupuje podle obvyklých léčebných metod, jež se zaměřují spíše na tlumení akutních příznaků, nikoliv objevení a následné vyřešení hlubší příčiny potíží. Metoda C.I.C., řízené vnitřní očisty, vidí jako příčinu nemocí toxiny usazené v různých tkáních lidského těla. Tyto cizorodé látky, jež jsou všudypřítomnou součástí našeho životního prostředí, dovedou ve velké míře ovlivňovat imunitu, která pak nepracuje správně a vznikají chronické problémy – alergie, ekzémy, únava atd.

A proč se očistě říká řízená? „Je to z toho důvodu, že očista proběhne spolehlivě a účinně jen tehdy, pokud budeme čistit každou lidskou tkáň nebo orgán samostatně a pokud budeme mít navíc informace o přítomných toxinech v konkrétní tkáni,“ vysvětluje Marika Kocurová, marketingová ředitelka výrobce detoxikačních preparátů na přírodní bázi Joalis. „Proto jsou součástí detoxikační procedury vstupní vyšetření na přístroji Salvia a průběžné konzultace s terapeutem. Terapeut rozhodne, které části těla se bude věnovat přednostně tak, aby metoda C.I.C. působila rychle a potíže rychle ustoupily, nejlépe zcela vymizely,“ dodává Kocurová.

Stěžejní roli při chronických ekzémech hraje mízní systém. Nachází se ve vrstvě kůže zvané škára. Právě škára je místem průběhu krevních a mízních cév a též nervů. „Mízní systém škáry je pro detoxikační terapii zásadní. Toxiny jsou odváděny z kůže právě mízním systémem. Pokud tato cesta není dostatečně průchozí, výsledkem jsou nepříjemné projevy na kůži, jako je otok, svědění, zarudnutí, pupínky či šupinatá ložiska,“ vysvětluje Ing. Vladimír Jelínek.

Detoxikace přírodní cestou je vhodným doplňkem klasické léčby

Přírodní preparáty určené k pročištění těla se přímo nevylučují s lékařsky účinnými látkami klasické západní medicíny, naopak. Jsou vhodným doplňkem ke klasické léčbě a dobře fungují i s alternativními přístupy. Detoxikační přípravky v sobě spojují optimální kombinaci rostlinných výluhů a následné zpracování specifickými informačními technologiemi. Tato kombinace je spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Ve skutečnosti se tedy jedná o nastartování zcela přirozených, samouzdravujících pochodů těla. Pokud je toxin přítomen, dochází k jeho vyloučení pomocí imunitního systému člověka již v prvních dnech až týdnech užívání. Pokud přítomen není, ke spuštění imunitní odezvy nedojde.

Role psychiky

Výhodou řízené vnitřní detoxikace je, že jsou z těla odstraňovány i škodlivé blokující emoce, které umožnily ukládání a množení toxinů v napadených tkáních. „Během vnitřní očistné kúry hraje důležitou roli lidská psychika. Spontánní snahu organismu eliminovat toxiny blokují negativní emoce. Ty svou přítomností znemožňují, aby si imunitní systém sám poradil s cizorodými látkami. Jde například o emocionální stres, konflikt, citovou deprivaci či psychocysty. Současně s toxiny je třeba z těla odstranit i tyto blokující emoce,“ vysvětluje Jelínek.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: