Malí a střední podnikatelé často mívají problém s pokrytím nečekaných výdajů. To vytváří příležitost pro finanční piráty

Malí a střední podnikatelé často mívají problém s pokrytím nečekaných výdajů. To vytváří příležitost pro finanční piráty

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Potřebujete rychle získat větší obnos peněz na pokrytí mimořádných výdajů nebo na investici do provozního kapitálu a nechcete podstupovat dlouhé schvalovací procedury u banky? Pak jste možná začali uvažovat o nebankovní půjčce či úvěru. Dejte si však pozor na nekalé praktiky podvodných společností – jakkoliv jsou nebankovní půjčky lákavé pro svou dosažitelnost, skýtají mnohá potenciální rizika.

Situace, kdy potřebujete takzvaně založit, nejsou v životě člověka tak vzácné, jak by se mohlo zdát. Výjimkou nejsou ani malí a střední podnikatelé. Ti často řeší problémy v situacích, kdy objem vydaných peněz překročí objem příchozích plateb. Přesto musí být schopni každý měsíc zaplatit svým zaměstnancům a obchodníkům výplaty nebo pokrýt neočekávané výdaje. Nezáleží na tom, jaké prodeje a zisky předpovídáte ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Tyto náklady je třeba uhradit bezprostředně po jejich vzniku, a to nezávisle na předpovídané ekonomice vaší investice. V těchto případech je potřeba reagovat rychle.

Na trhu nebankovních půjček a úvěrů působí spousty subjektů a produktová nabídka je i pro běžného podnikatele nepřehledná. Mezi nimi se nachází velké procento podvodných společností i zprostředkovatelů, kteří se vytrvale pokoušejí připravit vás o peníze. Nedostatečná bdělost může vést k tíživé finanční situaci. Půjčit si peníze nebankovní cestou lze samozřejmě i bezpečně, je však potřeba věnovat důkladnou pozornost tomu, k čemu se ve smlouvě zavazujete. Právě transparentnost smluv a eventuální sankce při nesplácení jsou nejproblematičtějšími aspekty nebankovních půjček.

Finanční injekce rychle a bezpečně

Bankovní ústavy nabízejí řadu produktů pro podnikatele, jejichž schválení a poskytnutí je svázané s časově náročnou administrativou a nutností předložit propracovaný byznys plán. Jak postupovat v případě, že v rámci vašeho podnikání nastane potřeba okamžitého vydání peněz? Na tuto podnikatelskou potřebu reaguje novinkový produkt Ferratum Business, který pomáhá podnikání vždy udržovat ve zdravém flow. Jeho konkurenční výhodou je rychlost, chytré řešení a nekomplikovaný proces zprostředkování peněz až do částky 1 300 000 Kč bez nutnosti zástavy. O půjčku si můžete zažádat pohodlně online vyplněním krátkého formuláře, který nezabere déle než 5 minut. Průměrné schválení žádosti netrvá déle než jeden den – potřebný provozní kapitál tedy získáte bez nutnosti zatěžující administrativy během jediného dne.

Bez rizika díky mezinárodní společnosti

Získat finanční prostředky s Ferratum Business je stejně snadné jako u jiných nebankovních společností, které lákají na jednoduchost, rychlé vyřízení, individuální přístup a servis v pohodlí domova. S tím rozdílem, že jste po celou dobu v dobrých rukách nadnárodní finanční společnosti. Ferratum Bank je součástí skupiny Ferratum Group, která poskytuje finské půjčky bez ručení již od roku 2005. Byla vůbec první takovou společností v Evropě. Dnes má pobočky v 20 zemích světa, zaměstnává přes 280 finančních specialistů a má důvěru více než milionu spokojených zákazníků.

O Ferratum Group:

 

Ferratum Group je mezinárodní poskytovatel mobilního bankovnictví a digitálních spotřebitelských a malých firemních úvěrů, distribuovaných a spravovaných mobilními zařízeními. Společnost Ferratum, která byla založena v roce 2005 a sídlí v Helsinkách ve Finsku, se rychle rozrostla do 25 zemí Evropy, Afriky, Jižní a Severní Ameriky a Asie a Tichomoří.

 

Jako průkopník v oblasti technologií digitálních a mobilních finančních služeb je společnost Ferratum v čele revoluce digitálního bankovnictví. Mobilní banka společnosti Ferratum, která byla uvedena v roce 2016, je inovativní platforma pro mobilní bankovnictví nabízející celou řadu bankovních služeb včetně digitálních plateb a převodů v reálném čase v rámci jedné aplikace. V současné době je k dispozici na pěti evropských trzích. V čele s jeho zakladatelem Jormou Jokelou má Ferratum přibližně 1,9 milionu aktivních a bývalých zákazníků, kteří mají nebo v minulosti měli jeden nebo více úvěrů (data k 31. prosinci 2017), z nichž více než 780 000 zákazníků má otevřený mobilní bankovní účet nebo aktivního zůstatek úvěru za posledních 12 měsíců.

 

V České Republice poskytuje společnost bankovní spotřebitelské úvěry pod značkou Ferratum Money a nově také podnikatelské úvěry pod značkou Ferratum Business.

 

Ferratum Group je vedena v Prime Standard Frankfurtské burzy cenných papírů pod symbolem „FRU“. Další informace naleznete na adrese www.ferratumgroup.com.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: