Listopadové radovánky

Listopadové radovánky

vloženo do: ZDRAVÍ | 2
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Slunce skrze palmy, opálená těla v plavkách hrající plážový volejbal a mořská hladina roztříštěná vodními lyžemi. To jsou jen fotografie, které si v této pozdně podzimní době prohlížíme jako vzpomínku na hřející paprsky sluníčka v dece u kamen. Přestože je teprve podvečer, už přes hodinu zíráte pod lampou a do Vánoc to bude ještě horší.

Mezi typické sporty nadcházející zimy patří bruslení, plavání v aquacentrech, saunování, snowboarding, sáňkování, sjezdové lyžování, běh na lyžích a běh po doktorech, a to v závislosti na sněhové nadílce, časové a finanční možnosti vycestovat, šikovnosti a vlastní imunitě.

Následky vzácného pohybu, v teplotně velmi rozdílném prostředí, jsou totiž někdy naopak velmi neradostné: nachlazení, záněty dýchacích cest, angíny, ti obzvlášť drsní to dotáhnou až k zápalu plic. Příliš rozverní sportovci, jejich ortopedi a chirurgové si zase užívají zlámané končetiny, otoky, řezné rány a případně i pooperační hojení.

Abychom se z toho skotačení stačili do Vánoc vrátit do centra dění, je dobré kromě dodržování lékařových rad a příslušné konzervativní, či pooperační léčby nasadit enzymoterapii.  Ta omezí otoky na minimum, podpoří cirkulaci lymfy a tak zrychlí přísun protilátek tolik potřebných k hojení.

Lék Wobenzym aktivuje vlastní obranyschopnost a využívá proto obdobných enzymů, jako lidské tělo samo. Je složen z unikátních přesně vybraných enzymů, které lékaři chirurgických oborů a internisté užívají již přes 40 let.

Díky vysoké a mnoha studiemi potvrzené účinnosti Wobenzymu se zásadně zrychluje celková rekonvalescence a přibližuje návrat do standardního stavu. Tentokrát ale s čepicí na hlavě a šálou na krku ještě před východem z domu.

 

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

2 Příspěvků

  1. Skvělý článek pro inspiraci.

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: