Koupi nemovitosti svěřte odborníkům, nebudete litovat

Koupi nemovitosti svěřte odborníkům, nebudete litovat

vloženo do: INSPIRACE | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Koupě nemovitosti je pro mnohé jedna z největších a nejdůležitějších životních investic. Tento proces však provází mnoho rizik a pouštět se do něj bez znalostí a zkušeností je hazard. Proto je mnohdy nejbezpečnějším řešením svěřit se do rukou profesionálů.

Realitní kanceláře jsou ovšem často orientované pouze na zisk a přání klientů tak musí ustoupit stranou. Zároveň se může stát, že narazíte na pochybnou realitní kancelář, která není schopna dostát svým závazkům. Na českém trhu však operují i nezávislé internetové realitní společnosti poskytující kompletní servis od vyhledání nemovitosti až po finální koupi, které po celou dobu stojí na straně zákazníka.

Využijte nezávislých realitních služeb

Příkladem je realitní služba Bydlimesnadno.cz, která se snaží zlepši zkušenosti s hledáním nového bydlení a svým klientům tak poskytuje veškerý komfort. Na internetových stránkách společnosti stačí vyplnit formulář s detaily vaší objednávky a na základě toho je poté dohodnuta osobní schůzka. Na té je vytvořeno přesné zadání poptávky a je doporučena nejlepší varianta možného financování.

Následně jsou vyhledávány nabídky nemovitostí k prodeji, které odpovídají zadaným požadavkům a pokud se vám nějaká nemovitost líbí, je dohodnuta prohlídka s realitním makléřem. Poté je zajištěno financování, případná rekonstrukce a finální předání. Klientům je tak poskytována komplexní služba, díky které ušetří čas a energii.

Hlavní výhoda poté spočívá v tom, že se nejedná o realitní kancelář, a nemovitosti jsou tak vybírány na celém trhu včetně neveřejných nabídek. Technický stav vyhlídnuté nemovitosti je zároveň zkontrolován zkušeným specialistou, tudíž víte veškeré nedostatky před tím, než na cokoli kývnete.

Využít lze třech různých balíčků služeb, a to standard, comfort a exclusive. To záleží na tom, zda si přejete zajistit například i již zmiňovanou rekonstrukci či financování. To je zajišťováno na míru v návaznosti na vaši aktuální situaci a díky srovnání podmínek financování z celého trhu je nalezeno to nejlepší možné řešení.

Zájemci o koupi nemovitosti se tak kromě prohlídek nemusí starat prakticky o nic a čas, který by strávili vyhledáváním nemovitosti, mohou investovat jinak.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: