Jaro, alergikova zhouba. Vypořádejte se s alergiemi pomocí systémové očisty

Jaro, alergikova zhouba. Vypořádejte se s alergiemi pomocí systémové očisty

vloženo do: ZDRAVÍ | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Jaro je v plném proudu a vše kolem kvete a pučí. Zatímco jedni jsou tou krásou ohromeni a mají štěstí, že si ji mohou dosyta užívat, druzí zažívají muka, jen co se ocitnou poblíž rozkvetlých alejí. Pro alergiky jaro tradičně znamená období nepříjemných zdravotních komplikací. Nejde přitom o neléčitelný problém. Tradiční medicína pomůže účinně řešit akutní příznaky, ale nepátrá po příčině. Tu vám pomůže odhalit tzv. systémová očista.

S příchodem jara alergici silně trpí přehnanými reakcemi organismu na pyly kvetoucích rostlin. Čekárny u alergologů se plní přímo úměrně s rozkvétající přírodou. Udává se, že pylových alergiků je až 40 % z celkového počtu, přičemž alergií neustále přibývá a stále častěji postihují i děti. Jen v České republice trpí některou z alergií každý čtvrtý člověk. Nevyskytují se pouze sezónně jako v případě pylových alergií. Řada z nich má celoroční průběh. Spouštěčem se může stát cokoliv – prach, resp. roztoči, pyly, lepek, mléko, oříšky, zvířecí srst…

Ve všech případech se jedná o nepřiměřenou reakci imunitního systému na látky, které se běžně vyskytují v našem prostředí. Přestože je dnes mechanismus vzniku alergií poměrně dobře prozkoumán, konvenční farmaceutická léčba se zaměřuje pouze na řešení příznaků. Návštěva u alergologa tak většinou skončí podáním vakcín vyrobených z alergenů, a především předepsáním větší dávky antihistaminik. Těch se ročně spotřebují tuny. Alergické projevy se na čas utlumí a umožní pacientovi normálně fungovat. Skutečná příčina ale zůstává neřešena.

Na vině mohou být toxiny

Drtivé množství alergenů nemá na svědomí konkrétní dráždivá látka, nýbrž toxiny, což jsou nahromaděné škodlivé a odpadní látky. Pokud přemýšlíte, kde se ve vašem těle toxiny vůbec vzaly, pak vězte, že těch zdrojů je mnoho. Tělo se v průběhu let zanáší vinou toxických látek z nečistého životního prostředí, nevhodné, průmyslově zpracované stravy plné chemických látek a špatného životního stylu. Organismus se přítomnosti toxinů brání, a tak spontánně provádí detoxikaci rozkladem toxinů, jejich deaktivací či pohlcením cizorodých látek imunitními buňkami. Schopnost organismu zbavovat se nahromaděného nepořádku vlastními silami však úměrně s množstvím toxinů klesá. Výsledkem je porucha imunitních mechanismů a vzniká tak toxická zátěž, jež může způsobovat chronické zdravotní potíže. Mezi ně patří i alergie.

Alergie souvisí s psychikou

Alergie je, stejně jako jiné reakce imunitního systému, obrazem lidské psychiky. U alergií je problém s imunitou, která nesprávně vyhodnocuje situaci – reaguje velmi silnou odezvou na podnět, který náš organismus neohrožuje. „Metoda řízené detoxikace má problematiku alergiků dobře zvládnutou. Základem protialergické detoxikace jsou játra a mozek. Detoxikačními preparáty rozbíjíme v určitých částech mozku emoce, a tím narušujeme mikrobiální ložiska, za která jsou tyto emoce zodpovědné. Části mozku, se kterými pracujeme, ovládají játra a jsou jejich řídícím orgánem,“ vysvětluje Marika Kocurová, marketingová ředitelka přírodních detoxikačních přípravků Joalis. Konkrétní typ toxické zátěže je možné zjistit pomocí vyšetření přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. „Se zkušeným terapeutem následně proberete optimální složení detoxikační kúry a dávkování. Bonusem je, že očista probíhá čistě na přírodní bázi pomocí přípravků bioinformační medicíny,“ popisuje Kocurová.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: