Jaké dekorace do bytu můžete vytvořit s dětmi?

Jaké dekorace do bytu můžete vytvořit s dětmi?

vloženo do: KRÁSA | 0
facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

Druhá polovina prázdnin se nebezpečně blíží a možná vám tak brzy dojdou nápady na to, co neustále podnikat s vašimi ratolestmi. Přinášíme vám proto několik tipů na domácí tvoření, které děti zabaví a vy během toho možná stihnete i další věci.

 

Rodinné nástěnky

Máte v telefonu tisíce fotek z nejrůznějších dovolených a společných rodinných výletů? Možná je nyní ideální čas na to, abyste je vytiskli nebo nechali vyvolat. Dokoupit následně můžete nástěnku a promyslete způsob, jakým na ni fotky přiděláte. Zvolit můžete nějaké barevné špendlíky, lepidlo a fungovat by mohla i tavná pistole. Pozor však na to, abyste při tom nenadělali více nepořádku. Na nástěnku můžete nechat ratolest vyrobit i nějaké obrázky, které může nakresli či obkreslit podle předlohy. Ideální pro to budou popisovače Chameleon, které koupíte na webu prodejen pro kreativce Idea Creative. Nástěnku můžete umístit do chodby a hezky se bude vyjímat třeba i v dětském pokoji.

 

Svícny

Máte doma množství nejrůznějších skleniček nebo zavařovaček, se kterými nevíte co dělat? Použijte je na výrobu svícnů. Hravě to zvládnou i děti a využít můžete spoustu věcí, které se vám dost možná povalují doma. Hodit se budou nejrůznější provázky či mašle, zbytky látek či krajka a využít můžete i nejrůznější větvičky nebo šišky, které najdete venku. Sklenice také můžete pomalovat barvami na sklo.

 

Suvenýry z dovolené

Přivezli jste si z dovolené suvenýry v podobě mušliček a nejrůznějších kamínků z pláže? Využijte je na tvorbu dekorace. Umístit je můžete společně s písek do nějaké širší baňaté sklenice nebo je připevněte na rámeček, do kterého umístíte například společnou fotku od moře. K připevnění využijte tavnou pistoli.

 

Lapače snů

Výroba lapače snů se možná může zdát trochu těžší a je pravděpodobné, že u této činnosti budete muset trochu asistovat. Můžete však vybrat takový lapač, který je jednodušší na výrobu a nemá tak komplikované vzory. Potřebovat budete dřevěný kruh, ideálně z vrbového proutku. Pak také pořiďte kousek kůže nebo bavlnky na jeho obmotání a další barevné bavlnky na zhotovení sítě v kruhu. Doprostřed také může přijít kamínek, který v lapači symbolizuje člověka. Máte-li více korálků, ty mohou přijít do dolní části kruhu na provázky, na jejichž konci budou pírka. Tak budou držet svůj směr.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

A co vy na to?

:D :-) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: